Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erőltetik a magyarokra...

Miért erőltetik a magyarokra palackvisszaváltást ha rendszer csődőt mond?

Figyelt kérdés

[link]


Az emberek 90% csak pénzert viszi vissza. Nekem meg tökéletes volt a sárga kuka. Most elvitte az önkormányzat, igy kénytelen vagyok rendes szemetbe dobni palackot. 3szor probaltam meg viaszavinni egyszer ss sikerült leadni.


szept. 15. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel sokaknál ez a gond!
szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Reklamálj Brüsszelben az EU-s intézményeknél.

Nem a magyar kormány találta ki.



Sokan mennek a boltokba, mint a csövesek és viszik be a hatalmas szatyornyi palackot.Nevetséges.

szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első nekem erre nincs időm. Egyrészt minden palackor kiegyengetni merr csak ugy veszi be , meg egy csepp se maradhat benne. Utana meg 5csövesr megvárni meg leas 300darabot fejenként.2es Nekem sárga kuka tökeletes volt nem az eu hibája hogy az önkormányzat bevonta.
szept. 15. 16:28
 4/8 anonim válasza:
32%
Azért eröltetik,mert a fidesznek ebből 100 milliárdos haszna van. A 50 forintot mindenkivel kifizetettik, de a visszafizetésre, visszaváltásra már nincs mód. És még ha működne akkor is egy idegesítő bénaság lenne.
szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Személy szerint én nagyon örülök ennek a rendszernek. Még semmi problémám nem volt a palackok visszaváltásánál. Ez egy nagyon nagy lépés a jó irányba.
szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lusta vagy visszavinni akkor ne a kukába dob, hanem tedd mellé.


Nem sokáig marad ott, te meg kipipálhatod a napi jócselekedetedet.

szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

A lényeg a műanyag hulladék visszagyűjtésén van.


Mert te lehet hogy laposra taposva bedobtad a szelektív kukába, de egy csomó suttyó meg ott dobta ki, ahol kifogyott. Jobb esetben a kukába dobta anélkül hogy kiszorította volna a levegőt, rosszabb esetben meg tele lett vele a patakmeder, az árok, az erdő, stb.


De már most is van aki maga lusta visszavinni, de nehogy már másnak pénze legyen belőle.

Az meg elég nagy szegénységi bizonyítvány amikor azon kárognak hogy nem értik, a homeless meg körbefutja őket intellektuálisan, mert ő tudja hogyan működik a rendszer.

szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Átveszem féláron darabját.
szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!