Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Arnold miért szimpatizál...

Arnold miért szimpatizál Orbánnal?

Figyelt kérdés
Ugyan olyan primitív buta mint Orbán?
szept. 15. 11:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

9-es hozzászólónak üzennék:


Szerintem te életedbe nem hallottál még Jeffrey Sorosról, aki soros gyuri bácsi unokaöccse. Soros Jeffrey támogatja a hollywoodi filmipart, ő fizeti a színészeket, zenészeke, producereket! Gondolom életedbe nem hallottál még róla! Jól el vannak ezek tűnve az emberek elől! Ezek a háttéralakok mondják a színészeknek, melyik politikusról mit kell mondani a kamerák előtt. Ők fizetik a színészeket!

És engem te ne butázz le hülye gyerek, mert totál hülye vagy a világpolitikához, és a történelemhez is. Tudod a történelmet nem a te születésnapod óta számítjuk. Történt Magyarországgal egy és más, mielőtt te megszülettél!

szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
Honnan tudná a Svórcenegger, mi megy Magyarországon...?
szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem szimpatizál, Arnoldnak fizetni kell, hogyha valahol szerepel, nem is kis pénzt. Most is ez történt.
szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Vajna által lehetnek jóban. Amúgy meg szeretnél olyan primkó lenni mint Schwarczi. De te ennél jóval lejjebb vagy, és a büdös életben nem fogják tudni rólad ki a búbánat vagy.
szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!