Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor változott meg ennyire...

Mikor változott meg ennyire az ellenzéki közvélemény Gyurcsányról?

Figyelt kérdés
Engem 2021/22-ben még Fideszbérenceztek a kommentelők, amikor olyat írtam, hogy vele (és az Mszp-vel) nem szabadna összeállni egy koalícióba. Most ugyanezek az emberek keményebben szidják, mint én bármikor.

szept. 14. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg őket. Mi honnan tudjuk?
szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett egy olyan politikai csoportosulás, ami több szimpatizánst vonzott, mint a DK. Ekkor ugyanis kiderült fehéren-feketén. hogy a gyurcsányi módszer (hozzáállás, kritika) a választópolgárok számára kevésbé vonzó.
szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek most találtak új messiást, aki nagyon alányúlt a dékának. Ez mondjuk nem baj.
szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Engem 2021/22-ben még Fideszbérenceztek a kommentelők, amikor olyat írtam, hogy vele (és az Mszp-vel) nem szabadna összeállni egy koalícióba."

Akkor is ugyanez a hangulat uralkodott, ami most, hogy mindegy ki, csak takarítsa el a fideszt. De akkoriban a 20 körüli %-jával a DK megkerülhetetlen és kihagyhatatlan volt, muszáj volt vele közösködni, ha elegendő embert akart magáénak tudni az Összefogás. De sokan már akkor sem a DK miatt szavaztak a szavazók az Összefogásra, sokan már akkor sem komálták őt és a pártját.

Ha visszaolvasol akkori hozzászólásokba itt a gyakorin, vagy máshol kommenteket, sok hang volt, amelyik annak ellenére hogy rájuk szavazott, kétkedve állt hozzá az Összefogáshoz, jelentős részben Gyurcsány és a DK miatt. Ezt Gyurcsányék is érezték, ezért is lett Dobrev Klára a miniszterelnök-jelöltjük Gyurcsány helyett. Gyurcsányék pártja akkor még egy szükséges rossz volt, nélkülük egészen biztosan nem lett volna kormányváltó erő. Ennyit tudott elérni a DK, hogy kihagyhatatlan legyen a buliból. Ez viszont mára elmúlt, egyre jelentéktelenebbé válik a párt, egyre kevésbé tényező, ráadásul a kezdetektől töretlenül aktívan támadja Magyar Pétert, amivel végképp a saját sírját ássa.

szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sose voltak gyurcsány pártiak az emberek, mi a fideszt utáltuk és sose mondtuk hogy gyurcsány jobb lenne.


De az tény hogy magyarország meghasalása már gyurcsányékon is túltesz, ekkora kárt még senki nem okozott nekünk mint orbán.

szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Ezt én is tudom, de valahogy mégis sokáig jól megtűrte őt az ellenzék nagyrésze.
szept. 14. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6# Miért ne tűrnéd meg? 14 éve nem csinált semmit, nem volt beleszólása semmibe. Csak a birkák gondolják hogy bármi köze van az ország jelenlegi állapotához.
szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha ennyire jelentéktelen, akkor felesleges volt bevenni az összefogásba.
szept. 14. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:
8# Így van.
szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Honnan tudod,hogy ugyanazok az emberek? Itt mindenki névtelen.
szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!