Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz titkos belső közvélem...

A Fidesz titkos belső közvélemény-kutatásai szerint 5% alá csökkent a DK népszerűsége, ezért 3%-ra csökkenti 2026-ra a bejutási küszöböt a Fidesz. Vélemény?

Figyelt kérdés

szept. 9. 06:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nagy segitség ez a magyar családoknak.
szept. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Én erre már korábban gondoltam, hogy esetleg lejjebb viszik majd. Hogy bejusson minden szar, dk-s összefogás, momentum, kutyapárt. Nehogy az ellenzéki szavazók mind a Tiszára szavazzanak.


Mondjuk az ellenzéki szavazók meg is érdemlik a fidesz 2/3-od, amíg annyira hülyék, hogy nyolc felé szavaznak.

szept. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Kamu.
szept. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Korábban sokáig volt vita témája, hogy jó-e az 5%-os parlamenti küszöb vagy túl magas. Voltak ellenzéki hangok amik szerint a parlamentbe bejutást egyáltalán nem kellene %-hoz kötni ha tudna mandátumot szerezni.

Ha a vitát újra nyitják az nem gond. Az érveket kell pro és kontra meghallgatni és megbeszélni legyen-e váltás vagy ne legyen.

Azt azonban nem kellene elfelejteni, hoyg ez a 3% pont nem a fidesz-kdnp-nek kedvez, tehát ha meg is lépi a kormánytöbbség, az biztos nem nekik fog javítani a helyzetükön.

szept. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Diktatúra van, azt csinál amit akar.


Viszint ezzel a DK szavazókat a tiszához hajtaná, a fidesznek kellenek a mikropártok, a megosztottság nélkül nem nyer.

szept. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
5# Ja bocsánat félreolvastam. Igen valóban ez a fidesz érdeke.
szept. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Vissza a múltba: mindenki mindenkit megfigyel, jelentget.
szept. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Ha titkos, akkor hogyan tudsz róla?

Meg amúgy is, miért érné meg csökkenteni? Logikátlan. Minél kevesebb ellenfél van bent, annál jobb.

Szóval ha a véleményt kérdezed, szerintem hülyeség az egész.

szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
8, az elvándorlási számok is titkosak, aztán mégis lehet tudni, hogy fél milla bevándorlóval számol a kormány. Logikátlan, ha nincs kivándorlás, akkor miért kell migráncsokat behozni.
szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
Csak szólok, hogy 2022-ben ellenzéki összefogás volt,akkor is azt mondtátok, hogy aztán akkor bukik a Fidesz...
szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!