Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi a véleményetek...

Fideszesek, mi a véleményetek a pártotok Moto GP mutyijáról?

Figyelt kérdés

5 milliárd forintot tapsoltak el arra, hogy Kósalali tök értelmetlenül Hajdúnánáson akart Moto GP pályát építettni, egy rakás pénz ment a Moto GP tulajdonosának anélkül, hogy lett volna verseny. Most végül a lélegeztetőgép mutyiban is résztvevő ügyvéd közreműködésével a balatonfőkajári kétes külföldi tulajdonú pályára viszik közpénzből a versenyt. Ez is egy fideszes sikertörténet?


[link]



szept. 14. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez is egy fideszes sikertörténet, nagyon sok közpénzzel gazdagodott néhány fideszközeli emberke.
Nem igaz, hogy mutyiról van itt szó, én hiszek Kósalaliban, ő egy feddhetetlen ember, akár az egész fidesz.
4 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Hajdúnánási öregember vagyok. Hát azért ne haragudjon meg a világ, de ilyenről Gyurcsány idejében álmodni sem merhettünk.


Gondolj bele, jönnek majd a turisták, mekkora bevétel lesz ez a városnak. Hajdúnánás épül, szépül, egyre szebb. A főtere is nagyon gyönyörű. Gyurcsány idejében nagyon lepukkant egy település volt ez.


Szerintem hálásnak kell lenni, hogy ilyen vezetés van.

szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1# Hajdúnánási öregember, miről nem mertél álmodni? Arról, hogy elmutyiztak 5 milliárd közpénzt és ugyanúgy nem lett nálatok Moto GP pálya mint Gyurcsány idejében? Mi épült meg nálatok amiért hálásnak kell lenned és nem a fidesz gazdagodott belőle a látvány főtéren túl? Szerintem ma már ne menj többet kocsmába.
szept. 14. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:

1, 2002 óta vagyok GP fan, Talma teljes karrierjét végigkövettem, 2007-ben már komoly tárgyalások voltak az akkori magyar kormány és a Dorna közt.

Azóta, annyi történt, hogy Magyarországé a legtöbb megnemrendezett futam száma. Kapásból asszem 5 különböző helyszínt tudnék rá felsorolni.

szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!