Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter alkoholista?

Magyar Péter alkoholista?

Figyelt kérdés

Elég sűrűn látni a kezében sört.

[link]

[link]

[link]

[link]


szept. 14. 03:14
1 2
 1/13 Molyember ***** válasza:
87%

Természetesen alkoholista, továbbá nárcisztikus, nőverő, igazából fideszes, gYUrCsÁNy embere.

Ijesztő az a 39%, ugye? :)

szept. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ne is mondd.

Itt remegek már az idegességtől, de biztos csak a kutatóintézetek kamuznak. Ennyi bolond libsi nem lehet az országban. 39%! Biztos valami félreértés.

szept. 14. 03:44
 3/13 Justinianus ***** válasza:
69%
Magyar Péternek magyar sört. :)
szept. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
86%
Kézzel fogható közelségre van a Tisza fideszhez, innentől már könnyen fognak átszavazni rá. Az a 3-4 %-ék simán összejön a DK-ból, momentumból mszp-ből, kétfakuból plusz a nem szavazokból. Még előrrehozott választás is elképzelhető, amít Orbánék már Moszkvából fognak végignézni.
szept. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én az előrehozottat nem tartom valószínűnek. 1,5 év és itt vannak a választások. Mire az előrehozottat kiharcolnák és leszerveznék, addigra már ott lennénk a '26-os választások küszöbén, ezért sok értelme nem lenne. Egyébként az tényleg durva, hogy már az MKKP is népszerűbb, mint a DK. :)
szept. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Talán az erkölcsiséget meg a az önmegtartóztatás nem pont a fideszeseknek kéne számonkérnie,,
szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mad Max2 ***** válasza:
63%

Orbán alkoholista


De ez a legkisebb baj vele!

szept. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Orbán nyugtatóra iszik ez látszik a szétesett arcán..sajnos.
szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, hogy nagyobb alkoholista lenne, mint eddig volt.

Inkább szimpla újgazdagot játszik és szingli szerepben pózol, ami mellé ugye elengedhetetlen az a fránya Staropramen...


#7-8, nem tudom mit szívtok, de egy orbán (vagy akár régebben gyurcsány) féle kalibernek, akinek a naptárja tele van időpontokkal külföldi miniszterekhez, az nagyon kevés alkoholt tud csak fogyasztani. Max 1-2 sört este.

szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Deutsch Tamás drogfüggő?

Csak mert elég sokszor látni zavartan, vérmes szemekkel. Sőt! Ő maga mondta a “köz”tévé vitájában, hogy - citálom - “én már kész vagyok”!

szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!