Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a TISZA néhány...

Szerintetek a TISZA néhány hónapon belül be fogja előzni a FIDESZT?

Figyelt kérdés
Van esély most kormányváltásra? Mit talal majd ki a FIDESZ, hogy ellehetetlenítsék őket, s a FIDESZ nyerje a választást?

szept. 13. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Mindegy, mert ők ugyanazok.
szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Molyember ***** válasza:
90%
Mivel eddig nem találtak rajta fogást, majd felépítenek egy másik pártot, ami ellenzékinek fog látszani, és ezzel visznek el a Tiszától szavazatokat. Hülyeség lenne egy normális országban, de nálunk bőven van annyi hülye, hogy ebből ne legyen kormányváltás. Csak abba gondolj bele, hogy még mindig 40% felett van a Fidesz. Még mindig, bszd meg, pedig kb. minden tekintetben elfosta magát az ország.
szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én sem vagyok nagy rajongójuk, de ha ők lesznek a legalkalmasabbak Orban buktatására, akkor rajuk szavazok
szept. 13. 14:32
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

#3

Csakhogy ők nem buktatják meg a nagy embert.

szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelmű hogy ma Magyarországon egy párt van amelyik felívelő stádiumba van ez a Tiszapárt egyre több szavazója van miközben a becstelen fidesz lassan de kezd összemenni, a kispártok meg mind tönkrementek. Én is a tiszapártra fogok szavazni mert 1: a Tisza az egyetlen komoly erő a fideszel szemben. 2: Leakarja győzni a fideszt 3: fiatal okos emberek vannak közöttük akik új dolgokat vezetnek be a gazdaságba és a közéletbe, valamint megakarják szüntetni a korrupciót és a lopást és ez a három tény nekem és a barátikörömnek elég ahhoz hogy rájuk szavazzunk.
szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

GYerekek, mindig választás előtt van erős propaganda.

Ha nem találnak rajta fogást akkor se, akkor talán be fogja előzni, de azért előre ne bízzunk statisztikában...

szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
2# már van, Mihazánknak hívják, próbálják párszor lejáratni MP-t. Legutóbb Dávid Dóráról akartak hiteltelenné tenni, mondjuk nem is tudom mi köze TISZA-hoz, csak most csatlakozott...
szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
3# mindig a legerősebb ellenzéki pártra kell szavazni. Ha kisebbre is, pl eléri 5%-ot, akkor be fog kerülni parlamentbe, aztán majd játssza az ellenzékit, közben majd fidesznek segít. pl DK, LMP
szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%

"Egyértelmű hogy ma Magyarországon egy párt van amelyik felívelő stádiumba van ez a Tiszapárt"

Mitől olyan egyértelmű ez? A Mi Hazánk pl. szintén felívelőben van.

"egyre több szavazója van miközben a becstelen fidesz lassan de kezd összemenni"

A fidesznek a 2014-es ep választáson csak 1 millió 200 ezer, 2019-ben már 1 millió 800 ezer, 2024-ben pedig több, mint 2 millió szavazója volt. Tehát a fidesz szavazóbázisa az EP választásokon (a tiszának eddig csak ep választási eredménye ismert) folyamatosan nő. Nem igaz, hogy "kezd összemenni", épp ellenkezőleg, ennyien még soha korábban nem szavaztak a fideszre EP választáson.

"megakarják szüntetni a korrupciót és a lopást"

Ez is érdekes, ugyanis Magyar például nyíltan támadja a jogállamisági eljárást, és korábban azt nyilatkozta, hogy lobbizni fog a megszüntetéséért. Tehát hiába "küzd" a korrupció ellen, közben azt szorgalmazza hogy a korrupt fideszhez minél több pénz juthasson és a jogállamisági garanciákat ki is akarja kerülni.

Erős a Tisza, és valóban friss párt új arcokkal, de azért maradjunk a földön...

szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én sem bízom el most már magam. Én 2022-ben elhittem, hogy kormányvaltás lett, majd jött a 2/3.
szept. 13. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!