Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Anyám azt mondja, hogy utálja...

Anyám azt mondja, hogy utálja Magyar Pétert. Sokan vannak még így ezzel?

Figyelt kérdés
Nekem inkább semleges, bár szavazni biztos nem fogok se rá, se a Fideszre. 40F

szept. 12. 22:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

#7

"Elbújik a mentelmi joga mögé, pedig kezdeményezheté, hogy elvegyék tőle."


Ez most egy vicc? Te pl. MP helyében lemondanál a mentelmi jogodról egy olyan igazságszolgáltatási rendszerben, ahol Polt Péter a főügyész és a fél bírói kar Fideszes?

szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%

#10

"Soha nem volt politikus."


És akkor mi van?


Korábban valóban nem volt az, de most az, mégpedig igencsak sikeres politikus: A nullából csinált egy 30+%-os ellenzéki pártot, és ott liheg a Fidesz nyakában, akik meg be vannak fosva tőle. Legyenek is.

szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%

#11!


Szerencsére nem vagyok Magyar Péter és nem loptam el senkinek sem a telefonját. Senkit nem ütöttem meg.

MP azért nem mond le a mentelni jogáról, mert vannak ellen bizonyítékok.


Az megvan, hogy azt az újságírót bütették meg, aki a drogos és korrupt kispesti szoci politikusokat nevén nevezte? A valóságban éppen a másik irányba húz a bíróság.

szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Én nem utálom, de nem is szeretem. Ugyanígy vagyok a Fidesszel is, azt se utálom teljes mértékben, de nem is szavaznák rájuk. Vannak olyan dolgok, amiket Magyar Péter mond, és egyet értek vele, de olyan is van, amit Orbán mond és vele értek egyet, ezért is vagyok független a pártpolitikában.
szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki jön a mentelmi jog mögé bújás, meg hogy bűncselekményt követett el.


Varga Judit azt mondta, hogy évekig bántalmazta Magyar Péter, sőt Bayer Zsolt is mondta, hogy több mint 10 éve tudják a Fideszben, hogy hogy bánik a férje Varga Judittal.


10 év alatt a családbarát kormány hogy hogy nem állt ki Varga Judit mellett? Magyar Pétert hogy hogy egyszer sem állították elő, és nem ül már évek óta börtönben? Pedig politikus sem nem volt, mentelmi joga se volt.


Melyik a rosszabb? Bántalmazni egy felső körökben levő minisztert, vagy egy 100k-s telefon tönkretétele - persze ha ez igaz.?

szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%

#15!


Poloska Peti készített otthon felvételeket, nem a felesége.

Mindenki tudja, hogy mi volt ott, csak nem bizonyítható.

A telefonos ügy viszont bizonyíható, ezért bújt a mentelni joga mögé.

szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Akárki lenne a kihívó a fideszesek leszaroznák, mindenkire azt mondják hogy a gyurcsány embere, meg akkor háború párti is
szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#16 Látom felmondtad a propagandát Birka Berci 🤡🤡
szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18!


Látom felmondtad a tiszás propagandát Birka Berci 🤡🤡

Igazi tiszás vagy, te sem mersz vitázni. :)

szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 És tényleg igazi tanulatlan fideszes birka vagy 😂😂 Még a beszólásom is ellopod 🤡
szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!