Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtad, hogy a világon van...

Tudtad, hogy a világon van Bese Gergő szentatya, mielőtt előkerült az igazi foglalkozása?

Figyelt kérdés
Én nem is hallottam róla eddig. Más is így van ezzel, vagy csak én éltem kő alatt?

szept. 12. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ez a média ennyit tesz, terelnek a hatalmas inflációról..
szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de azért felszentelte a karmelitát a kis meleg papocska. Úgy vigyorgott orbánnal mintha utána szobára mentek volna.
szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sörpocak ***** válasza:
Nem tudtam név szerint, csak mint a pap, aki folyton politizál és kvázi a fidesznek kampányol a hülyeségeivel.
szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
A fidesz mindig kitalál valamit hogy tereljen a bajokról pld. a kórházakról és az inflációról.
szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Ezt vetik oda az embereknek csámcsogni, a komoly bajokkal meg nem foglalkoznak.
szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A nevét én se jegyeztem meg, de mikor kibukott már tudtam az összes dologról, ami miatt ténylegesen el kellett volna ítélni az embert.

Nem kellett volna magasrangú lelki vezetőként benyalni a politikusoknak meleg sza…

szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Orbán mindig terel hogy ne a korrupcióval foglalkozzanak az emberek.
szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Szerintem mind a kettő ugyanakkora probléma.

Arra kell összpontosítani, hogy ez a kormány velejéig romlott, lassan nincs olyan terület, ahol ez a kormány ne bukott volna meg. Akár többször is.

szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az igazi foglalkozása? Táncos a Kék Osztrigában?
szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!