Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra vagy pártszövets...

Melyik pártra vagy pártszövetségre fogsz szavazni 2026-ban?

Figyelt kérdés

szept. 12. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Fidesz-KDNP
Tisztelet és Szabadság (TISZA) Párt
DK-MSZP-Párbeszéd
Mi Hazánk Mozgalom
Momentum Mozgalom
Kétfarkú Kutya Párt (KKP)
Második Reformkor Párt (2RK)
Megoldás Mozgalom (MEMO)
LMP
Egyéb pártra szavazok (leírom kommentben) VAGY még nem vagyok biztos benne VAGY nem szavazok senkire
37 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Amelyiknek egy sörnyitó a logója.
szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Messze van még az a 2026.
szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Tájsza
szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Az MKKP…

A KKP az a kínai kommunista párt, azaz a fidesz.

szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2: Kösz, de én is ki tudom számolni, mennyire van még messze 2026. Nem is ez volt a kérdés.

#4: Igazad van, pardon, elnéztem.

szept. 12. 17:23
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelmű hogy a Tiszapártra fogok szavazni.
szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Azért fontos, hogy még messze van 2026, mert addig még nagyon sok minden történhet. Nem tudjuk, kik és milyen felállásban fognak indulni, és mit képviselnek a hétköznapi dolgokról. Meg aztán, addigra jelölteket is állítani, és megismertetni az emberekkel, hogy legyen szavazójuk is.

Számomra furcsa, hogy ennyien beálltak a Tisza mögé, mert a nagy felhajtás ellenére még kb semmi hétköznapot érintő kérdésben nem foglaltak állást.

Persze kíváncsi vagyok én, hogy hogyan fog alakulni az egész, de szerintem sem érdemes annyira előre rohanni.

szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Caak azért vissza utazok Magyarországra, hogy a Fideszre szavazzak, aztán röhögve, kárörvendően húzok is vissza a jelenlegi országomba. Ezt érdemli ez a nép
szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
#8 le lett pontozva, pedig csak a szomorú valóságot írja le. Lakosságarányoasan a világ(!) élvonalába tartoztunk covid halálozásokban, miközben a kormány legfontosabb dolga a vakcina- és lélegeztetőgép biznisz volt. És mi történt 2022-ben? 3 millió szavazattal Fidesz 2/3. Mára a pedofíliát is intézményesítették, és az utolsó bőrt is lehúzzák az emberekről ilyen-olyan adókkal. Érdekes módon mégse zavar senkit. Szóval igen, ez a nép ezt érdemli.
szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Celtix ***** válasza:
35%

"csak a szomorú valóságot írja le."


Szomorú valúság, hogy segítek kibaszni másokkal és aztán röhögve elhúzok a tettem következménye elől ? Ez nem "szomorú valóság", hanem egy pszichopata troll.

szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!