Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznál egy dk-mi hazánk...

Szavaznál egy dk-mi hazánk pártszövetségre?

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 19:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tartózkodom
20 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Mihazánkos vagyok, de ha valamelyik magyarellenes maffiával összeállnának, többé nem számíthatnának a szavazatomra.
2023. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Az egyik netto naci, a masik meg levitezlett Gyurcsany-rajongok impotens gyulekezete. Ha 100%-ra tudnam hogy le tudjak valtani ezt a rablobandat amit a csuti torpe vezet, meg akkor is nagyon sokai gondolkoznek. Nagyon.
2023. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Szavazok én már bárkikre, akik nem a fidesz, ide juttattak, köszi szépen :-/
2023. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Ha a dk megerősödne annyira, akkor Mihazánk segítene a fidesznek.
2023. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Akkor úgy írom: Ha a dk olyannyira megerősödne, amely letudná váltani a Fideszt.


Nagyon-nagyon csodálkoznék, ha a Mihazánk cserben hagyná a fideszt. Úgy is írhatom: meglepne.

2023. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem, miért lett lepontozva a #4-es (illetve dehogynem értem: mert logikusan gondolkodik).

A Mi Hazánk pont azért jött létre, mert nem akarnak abba a folyóba lépni, amelybe a Jobbik gyakorlatilag bele is fulladt (minden korábbi identitását feladva beállni az összellenzéki koalícióba - a semmiért). Így aztán a Mi Hazánk vagy marad önálló, vagy ha a helyzet netán úgy hozná, összeállna a Fidesszel, ha ezen múlna a kormányalakítás. És még arcvesztést sem okozna egyiküknek sem: mindketten markáns nemzeti konzervatív politikát folytatnak. Egyes ellenzékiek szerint a Mi Hazánkat a Fidesz hozta létre és annak "leányvállalataként" működik. Ez persze nem így van, de ha ők mégis ezt hiszik, akkor miért esik olyan nehezükre megérteni, hogy a Mi Hazánk csak a Fidesszel fogna össze, a többi ellenzéki párttal nem?

2023. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez már a jobbik+mszp+dk-val sem jött be.

Miért akarjátok ezt újra eljátszani?

nem volt elég nagy bukás 2022-ben? Tényleg kell nektek az a fidesz-kdnp 4/5?

2023. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értem mitől van nagy ellenérzése sok embernek a dk-tól, hiszen a programja baloldali, az Európához tartozásuk egyértelmű, a nyugatias világhoz való ragaszkodás az a mi vágyunk is nagyon rég óta, ebből kifolyólag tényleg nem szoktam érteni, mindig minden ötletükbe az emberek belekötnek. Pedig százszor jobbak, mint amit a Fidesz csinál.

Más meg nincs, egy esetleges harmadik tömbnek senki nem szervez pártot. De nem tudom milyen programot lehetne még hirdetni.

2023. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is lesz ilyen nagy valószínűséggel.
2023. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Még külön-külön sem szavaznék egyikre sem, nemhogy így együtt.
2023. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!