Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges,hogy 26-ban csak...

Lehetséges,hogy 26-ban csak két párt jut be a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Fidesz:43%

Tisza:39%


Mi Hazánk:4 %

DK:3%

Magyar kétfarkú kutya párt:3%

Momentum:2%



szept. 12. 08:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%

#10


Mit adott nekünk a baloldal? Mármint azonkívül, hogy a nyakunkra ültették Orbánt? Ilyen baloldal inkább ne is legyen.

szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

#11


Majd rájössz mit adott mikor elinflálják a pénzedet a jobboldaliak, és a magánkórházat nem tudod megfizetni, mert őket csak a tőkések érdekei érdeklik.


Ezért tart itt az ország.

Ezért nem tud megélni a dolgozó ember, mert mindenki a tőkések érdekeit képviseli, a dolgozóknak meg mindenre is van hitel. . .

Magyarán egy rabszolgatartó társadalom, ahol nincs baloldal.

szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%

11, attól, hogy az egyik igazoltan rossz, miért adunk egy biankó nélküli csekknek esélyt?

Semmit sem tudunk erről a paliról, azt leszámitva, hogy 20 évig ott ült a pártban, gond nélkül?!

Nincs program, nincsenek politikusai, szakemberei.

Én szóltam.

szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
Van program. Emberek is lesznek, ez egy 3 hónapos párt kb. Elmebeteg, aki a korábbi bukott ellenzékett siratja.
szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

13: "11, attól, hogy az egyik igazoltan rossz, miért adunk egy biankó nélküli csekknek esélyt?"


Ja, mert sokkal több értelme van hatalomban tartani azt, akiről már tudjuk, hogy rosszul csinálja. Esélyt se adjunk, hátha más jobban csinálná.

Komolyan mondom, fideszesnek lenni kb. annyi, mint egy szekta tagjának lenni.

szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Celtix ***** válasza:
Lehetséges. Meg egy nukleáris háború vagy aszteroida-becsapódás is. Ki lát előre másfél évvel, főleg, hogy jó fél éve egészen másként nézett ki minden.
szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
36%

*Nem tudom, de nagyon gáz lenne, ugyanis nem lenne baloldali párt."

Nem gáz, eddig is csak ál-baloldali, és kollaboráns baloldali pártok voltak. Nem kár értük.



"Azért ennyire mindenki megbízik a Tiszában, az félelmetes."

Nem félelmetesebb, mint a Fidesz sorozatban négy egymást követő kétharmada.



"Ez azt jelentené, hogy a haszonlesőkön kívül csak ostoba, és kétségbeesett emberek maradtak az országban."

Majdnem kétmillió biztos Tisza Párt szavazó, és kb. 2,3 millió fidesznyik szavazó kb. a választásra jogosultak 55-60%-a.

Tehát van még rajtuk kívül 40-45%-nyi szavazásra jogosult (biztos vagy bizonytalan) szavazó, akiknek a nagyobb része a korábbi évtizedek tapasztalatai szerint el sem fog menni szavazni, kivéve akkor, ha valódi rendszerváltó hangulat alakulhat ki '26-ig.

Szerintem 14 évnyi rezsim, és 14 évnyi csalódás (az ellenzéki pártokban) után az elszegényedett vagy elszegényedőben lévő emberek vannak a legtöbben, utánuk a kétségbeesett emberek következnek, és utánuk következnek az ostoba emberek, és a haszonlesők vannak a legkevesebben.

szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 everlight ***** válasza:
50%

Egyéni kerületekben nem tud 1,5 év alatt a Tisza jó jelölteket állítani.A Dk 5-7 egyéni kerületet simán meg tud nyerni hiába kap csak 3% ot,frakciója nem lesz de lesz 5-7 Dk képviselő a parlamentbe.


3.Ha több párt indul együtt ugyan úgy 5% a bejutási küszöb pártonként, 2 pártnál 10% és így tovább.


10.Itt már nem jobb és bal oldal van hanem kormánypárt és kormány ellenes.

szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29%
A magyar baloldal 35 éve nem csinál semmit.
szept. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#18


Már miért ne tudna jó jelölteket állítani? De egyébként a dk-s, mszp-s, momentumos jelöltek valóban olyan jók? Vagy csak azért szavaztak rájuk, mert ők voltak az ellenzéki jelöltek? Ahol én lakom egy momentumos csávó a képviselő, konkrétan beszélni is alig tud. Szerintem a Tisza jelöltek is tudnak majd nyerni, függetlenül attól mennyire is alkalmasak.

szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!