Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznál a Tiszára, ha...

Szavaznál a Tiszára, ha rajtad múlna a kormányváltás?

Figyelt kérdés

szept. 11. 14:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%

5: nevezheted aknamunkának, de súlyosan alacsony értelmiségi szintre vall aki bedől magyar péternek.


[link]


ki az a félkegyelmű aki elhiszi hogy majd megduplázza, majd a "kormányzati ciklus végére egymillió forint lehessen a minimálbér összege Magyarországon" beveszi?

ugyanolyan demagóg, üres lózungokat fúj mint a fidesz, az hogy egyesek ezt nem képesek észrevenni, részvétem.

a kormányváltást maximálisan támogatom, csak ne olyanra aki ugyanaz csak pepitába.

szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

17:07

Talán ha nem lopják majd szét az ország összes mozdítható vagyonát, EU-s pénzeket megkapják és jól használják fel, nem költenek százmilliárdokat kampányra, akkor simán lehet bruttó 1 millió a minimálbér. Bár én annak is örülnék, ha az infláció harmadára csökkenne.

szept. 11. 17:13
 13/25 anonim ***** válasza:
42%
12: és mi a garancia hogy az exfideszes mp nem tartja meg a jó hagyományait és ugyanúgy lop?
szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nincs garancia, de 4 évet "megérdemelnek", láttuk mi lett a Fidesz 16 évének eredménye.
szept. 11. 17:21
 15/25 anonim ***** válasza:
19%
ja, a fidesz 2.0 hogy megérdemli... sose fog kijutni ez az ország a gödörből ilyen mentalitással, mert csak tovább ássa a gödröt...
szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Eddig az volt a baj, hogy nincsenek infók, konkrét tervek, mihez hogy nyúlna a Tisza Párt. Akkor nem értem, hogy mosod össze a kettőt.
szept. 11. 17:27
 17/25 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
31%

Őszintén szólva nem tudom.

Magyar egyelőre nem győzött meg, hogy jobban járnánk vele.

szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17:41 ment a pont, őszinte vagy legalább
szept. 11. 17:44
 19/25 anonim ***** válasza:
43%
16: nem is kellenek infók meg a terveik se. engem se győzött meg azzal hogy celebeskedik a közösségi médián.
szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kell mindenki szavazata Magyarország felvirágoztatásához.
szept. 11. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!