Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazóknak tetszik...

A fidesz szavazóknak tetszik ahogy közeledünk afrika színvonalához?

Figyelt kérdés

Vagy ők nem olvasnak mást a propagandán kívül és szerintük minden jó?


Se gyűlöletkeltő meleg ellenes meleg papok, se 40 fokos műtők, se penészes kórházak, se kisikló és lerobbanó vonatok, se a létező összes statisztika zuhanása, se évszázados rekord alacsony születésszám, se az elvándorlás, se a százezer vendégmunkás, se a pedofilok felmentése, se az oroszpárti kormány, se a korrupt igazságszolgáltatás nem zavarja őket?


Csak hogy az elmúlt fél-egy évet nézzük.


szept. 10. 21:01
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Miért, amikor nálunk egy cigány ember kiírtja a családját vagy az asszony leszúrja a férjét az normális?


Statisztikailag mivel akkora város mint magyarország, ugyanannyi bűncselekmény történhet.


Azon lovagoltok hogy kétnaponta megkéselnek valakit, miközben MO-n ugyanannyi gyilkosság történik. Mivel vagyunk mi jobbak tehát?


Hogy öregeket és védteleneket erőszakolunk vidéken? Hogy a romák késelnek romákat?

szept. 11. 14:52
 22/30 anonim ***** válasza:
Sajnos mindehol van egy bizonyos szintű bűnözés. A különbség most az, hogy azon felül megkapta a nyakába fél Európa a migránsokat, akik szabadon garázdálkodnak. Így Afrikához inkább ők közelítenek, nem mi.
szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

22# Ettől függetlenül az életszínvonal, a kórházak, a tömegközlekedés, az iskolák még mindig sokkal jobbak.


De elég csak ausztriára nézni, pedig az a szomszédban van.


Migránsok meg nálunk is vannak bőven, a fidesz tízezrével hordja be az indiai, filippínó meg ki tudja milyen embereket az országba. Nekik adva az összes támogatást és lakhatást.


Tehát ha nálunk rosszak a fizetések, rosszak a közszolgáltatások, rossz az életszínvonal, ugyanúgy halomra keselik egymást az emberek és ugyanúgy elárasztanak minket a külföldiek, akkor miben jobb magyarország amire olyan nagy mellényünk van?

szept. 11. 15:39
 24/30 anonim ***** válasza:
50%
Fogalmad sincs miről beszélsz. De ez ne is zavarjon, úgysem vagy képes bonyolultabb összefüggéseket értelmezni. Ezért vagy ott a munkaerőpiacon ahol, és nem azért mert valamilyen gonosz politikus miatt alacsony a munkaerőd értéke
szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
24# Nem az én helyemmel van baj a munkaerőpiacon, hanem annak a 2 millió magyarnak akit európa és kína rabszolgájának használnak, mert a mi országunk az olcsó munkaerő országa...
szept. 13. 20:10
 26/30 anonim ***** válasza:
50%
Mondom, nem értesz semmit ebből a világból, de ne szomorodj el, nem te vagy az első demagóg a történelemben. Ettől persze még lehetsz rendes ember
szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

26# Ausztriában élek, dolgoztam villanyszerelőként is, most meg lengyel kiadó céggel állok kapcsolatban és saját vállalkozásom van és európa 6 országában jártam...


Aztán még nekem mondja hogy nem értek semmit.


Viccesek a vidéki fidesz szavazók akik egy kilo krumpliért adják el a szavazatukat aztán ide járnak okoskodni az erkölcsi magaslatból, ami pedofil és meleg papokra épül.

szept. 13. 21:31
 28/30 anonim válasza:

Ti csak a krumplival meg a pedofilokkal tudtok jönni?

Látszik mennyire elvakultak vagytok.

Engem pl krvára kihagytak a krumpliosztásból, meg kb az összes kormánypárti ismerősömet is. Na, ilyenkor mi van?

szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
28# Azért a meleg gyülölő, budapest gyűlölő, hazaáruló gyűlölő, gyurcsány gyűlölő, tanár gyűlölő propagandából biztos nem hagytak ki. Meg ugye az asszonyverő, pedofil, transzi, meleg, gyurcsánypárti, bulizós magyar péter féle propaganda is biztos eljutott hozzád.
szept. 14. 16:36
 30/30 anonim ***** válasza:

#26 vagyok. Látod ez az egyik oka, hogy ott tartotok ahol és, hogy azért mert jártál 6 európai országban, már át is látod az élet nagy összefüggéseit, aki viszont nem ért veled egyet, az biztosan vidéki, iskolázatlan fideszes lehet. Pedig találkoztam már gondolkodni képes villanyszerelővel is, aki nálánál olvasottabb ("műveltebb") embereknél is árnyaltabb érvelésre volt képes.

És bizony ha a lila sisakos harcos méretére hivatkozol, akkor bizony én is megmutatom az enyémet: én Európában csak Andorrában, Gibraltáron, San Marinóban, Izlandon és a Feröer szigeteken nem jártam, de ahol jártam, ott többször is megfordultam. Múlt hétvégén époen Helsinkiben voltam, de jártam már Dél-Koreában, Japánban, Brazíliában,Dél-Afrikában,Thaiföldön, Kanadában de az elmúlt 10 évben közel 50x az USA-ban. Ez utóbbi országban csak idén 5x voltam eddig és egy párszor még megyek év végéig. Ja, és 90%-ban a munkám miatt utazom, nem nyaralni.

De azt is elmondhatom neked, hogy veled ellentétben nekem nem az előítéleteim mondják meg, hogy mit gondoljak a magyar belpolitikai helyzetről, mert mindenkiben pontosan látom a gyenge pontokat, annyival megfejelve, hogy az aktuális hatalmat gyakorló pártnak mindig nagyobb a felelőssége, ezért jogosan illeti erőteljesebb kritika.

Viszont az én életminőségemre semmilyen hatással nincs, hogy éppen ki és miképp kormányozza az országot, ezért nem indulatból nyilvánítok véleményt. Aki egy politikai erő vagy személy szerepléséhez köti személyes gyarapodását, jólétét, az eleve nem tud bonyolultabb összefüggéseket árnyaltan végiggondolni. Függetlenül attól, hogy dolgozott villanyszerelőként Ausztriában és ezért magát értékesebb embernek tartja, mint egy falusi iskolázatlan fideszest

szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!