Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazóknak tetszik...

A fidesz szavazóknak tetszik ahogy közeledünk afrika színvonalához?

Figyelt kérdés

Vagy ők nem olvasnak mást a propagandán kívül és szerintük minden jó?


Se gyűlöletkeltő meleg ellenes meleg papok, se 40 fokos műtők, se penészes kórházak, se kisikló és lerobbanó vonatok, se a létező összes statisztika zuhanása, se évszázados rekord alacsony születésszám, se az elvándorlás, se a százezer vendégmunkás, se a pedofilok felmentése, se az oroszpárti kormány, se a korrupt igazságszolgáltatás nem zavarja őket?


Csak hogy az elmúlt fél-egy évet nézzük.


szept. 10. 21:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
19%
Afrikához nem mi közeledünk, hanem a franciák, meg a németek, ahova ezerszámra mennek az afrikaiak. Ott kemény világ lesz hamarosan, ha nem kezdenek valamit a jelenséggel.
szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%

11, Most volt Franciaországban Olimpia, előtte Tour de France és azelőtt Le Mans-i 24 órás verseny. Én végignéztem mind, ráadásul a Tour végigjárta teljes Franciaországot egyenes adásban, vágás nélkül, élőben.

Sehol sem láttam Afrikát, viszont cukibbnál, cukibb francia falvakat és településeket és gyönyörű hegyeket és tengerpartot. Én azok alapján, amit Afrikában láttam és azok alapján, amit 2 hónapig a különböző sporteseményeken, nem teljesen értem az összehasonlitást. Mi az az afrikai közeg, amit itt látni kéne? Az út mellett álló fehér embereket?

szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
25%
12, Nyilván az olimpiára, meg a nagy eseményekre lezárják az adott környéket, hogy ne legyen rendbontás.
szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
54%
13, és, ha van kapacitásuk arra, hogy 2 hónapon keresztül rend legyen az országban, akkor mikor nincs kapacitásuk rendet tartani?
szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
34%
A hétköznapokban. Nem lehet mindig mindent lezárni. Az afrikaiak meg csak jönnek és jönnek.
szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
33%
Értem, milyen kár, hogy ezt a hétköznapokat leszámitva, nem látni, meg akkor sem, amikor én vagyok néha Franciaországban.
szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
36%

Ezek a dumák tiszta olyanok, mint amikor a szocializmus idején magyarázták, hogy nyugaton a munkásoknak milyen rossz, mennyire ki vannak zsákmányolva. És ehhez képest milyen jó nekünk a szovjet-típusú rendszerben, a szocializmusban.

Aztán aki kiment nyugatra turistaként, az meg látta az ellenkezőjét. És ahogy egyre többen mentek, egyre hiteltelenebb és nevetségesebb volt ez az ideológiai duma.


Én most is azt mondom: egyelőre nem a francia/német/brit ember kuncsorog nálunk munkáért, hanem a magyar ember megy ki oda. És aki visszajött, kizárólag a honvágy ill. a gyerekei magyar taníttatása miatt jött vissza. Soha nem az anyagiak, a közbiztonság ill. migránsok miatt.

szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

A fidesz birkák a propaganda alapján ítélnek meg egy országot.


Annyi eszük már nincs a 4 általánosukkal, hogy london pl akkora város mint magyarország, ezért van annyi késelés.


Vagy hogy párizs franciaország kb 2%-a, amit a propaganda folyton mutogat.

szept. 11. 14:04
 19/30 anonim ***** válasza:

Azt valóban nem gondoltam volna, hogy mivel London vagy Párizs nagyvárosok, ezért elfogadjuk, hogy csak úgy megkéselik az embereket vagy megerőszakolják a nőket, akár csoportosan is. A rendőrségnek meg azt mondják, hogy nem is tudták, hogy tilos, mert ahonan ők jöttek, ott ez természetes.


Szerintem ez marhára nincs rendben, és ha nem lépnek időben, akkor ez lassan visszafordíthatatlan károkat fog okozni nekik.

szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

Akkor lakjál ott, ha olyan jó..

Egyébként te szólsz le másokat a 4 általánossal, amikor országokat, városokat kisbetűvel írsz🤣🤣 vicc vagy.

szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!