Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akadályozzák a nudizmus...

Miért akadályozzák a nudizmus terjedését, kiteljesedését?

Figyelt kérdés

A nudizmus a szabadság szimbóluma.De összhangban van a kereszténységgel is, hiszen Ádám és Éva is meztelen volt.A meztelenség a tisztaságot is szimbolizálja.


Engem jelentettek már fel közszeméremsértését.Meg is mondtam, hogy ilyen törvény van az sérti az egyenlő bánásmód elvét és diszkriminál, ugyanis a nudizmus is egy irányultság, de jelenleg nem rendelkezünk azokkal a szabadságjogokkal, mint a sok hülye ott a plasztik ruhákban.


szept. 7. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez is az öntudat rombolás része, hogy tiltanak minden olyan tevékenységet, aminek köze van a belső békéhez, önmegtisztuláshoz. Jómagam spirituális ember vagyok és számtalanszor tapasztaltam már hasonlót, mikor a hatalom el akarja nyomni az önkiteljesedés formáit, legyen szó akár öltözködésről, manapság csak az elfogadott, ha mindenki ugyanúgy öltözik,. elég megnézni a fiatalokat, rémes ahogy pontosan ugyanazon sém a szerint néz ki mindegyik!
szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Nem akadályozzák a nudizmus kiteljesedését. A saját lakásodban, a saját telkeden akkor vagy nudista amikor akarsz - ha ezzel nem zavarsz másokat.

A nudizmus amúgy szimpla elmebetegség, csak az elmebaj kiteljesedése.

A közszemérem sértés az nem a te jogod, hanem más jogának a megsértése - aki nem akarja látni a pucér hátsódat és egyéb testrészeidet.

szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nudizmussal van baj, hanem azzal, hogy ott meztelenkedtél, ahol ez tilos. Csak kijelölt nudista strandon vetkőzhetsz le, máshol közterületen közszeméremsértésnek minősül.
szept. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!