Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennétek a nudizmussal?

Mit tennétek a nudizmussal?

Figyelt kérdés
máj. 27. 16:30
A kérdező szavazást indított:
Kötelezővé tenném!
Betiltanám!
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Ez miért politikai kérdés? Én voltam már meleg nudista strandon. Kicsit szomorú volt, hogy mindenki a Grindert tolta. Am egy szexet sikerült összehoznom a wc-ben.
máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Azokon a helyeken ahol másokat nem zavarnak, emberek azonos érdeklődésű csoportjai szabadon élhetik az életüket élvezhetik a nyári természet nyújtotta örömöket. Úsztál te már textil nélkül? A legjobb dolog. A nudizmus ugyanis nem azt jelenti, hogy bemehetsz meztelenül a gyerekedért az óvodába. De serdülőfélben lévő mazsolák paplan alatti vágyaival szemben nem is az erotikáról, nem a szexualitásról szól.

Természetesen mivel ez az életmód zártkörűen zajlik, a kérdésed értelmetlen, mert ki és milyen alapon tiltaná, vagy engedélyezné? Mi az eszem f*om köze lenne hozzá az államnak, vagy egy állampolgárnak? Annyit lehet tenni, hogy megszabja az illetékes hatóság, hogy hogy milyen körülmények és feltételek mellett űzhető, a közrend megzavarása nélkül.

Én nem erőltetném senkire, aki ráérez az majd megtalálja a módját maga

máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Meg sztem a nudisták sem. A jelenlegi állapota/elfogadása épp ideális.
máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem turkálok más nadrágjában. Lesz*rom…
máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon még léteznek nudista strandok?
máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk az azért röhejes, hogy a Balatonnál összesen egy db nudista strand van... Én alakítanék még ki nudi helyeket a Balcsin. Persze hivatalos helyeket, nem vadnudit.


Talán ha közelebb hoznánk az embereknez a nudizmust, aminek része, hogy elfogadjuk egymást olyannak, amilyen, akkor lehet, hogy az emberi kapcsolatok is jobbak lennének. Nem lenne ennyi testképzavaros ember sem.


De sajnos nálunk ennek nemigazán van kultúrája.

jún. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kötelezővé tenném!

Annyi kiegészítéssel, hogy kultúrált rendezett körűlmények közt kötelezővé tenném a nudizmus biztosítását, a strandokon és a fürdőkben. A szaunákban meg rendesen betiltanám a textil használatát is.

júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább heti egy naturista nap igazán lehetne a fürdőkben.
szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!