Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter pártja valóban...

Jakab Péter pártja valóban beéri a Tiszát?

Figyelt kérdés
2026-ra utol tudják érni a Tiszát ?
szept. 7. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
sose :D
szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

Idefigyelj te exnerres parizer-király, nekem mondod elárultam vidéket?! Te hol voltál, amikor én a rabszolga törvény ellen harcoltam? A neres haverjaiddal szűrcsölted a koktélokat.


(Ekkor utáltam meg Jakab Pétert, most meg összeakar vele fogni, hogy új , előrehozott választások legyenek) Hol voltál Peti, amikor én fightoltam a slave törvény ellen?

szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Ja, kb. annyira éri majd be, mint a Holló Rend Párt...🤣🤣🤣
szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Még a Párbeszédet is!
szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a júniusi EP választást veszed alapul, a Nép Pártján össze sem tudta gyüjteni az induláshoz szükséges aláírásokat, magyarul el sem tudott indulni, a Tisza pedig 29%-kal a 2. lett? Hogy jut eszedbe ilyen kérdés egyáltalán?
szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Jakab jobbikosként pár éve még meghatározó alakja volt a politikának, valljuk be rajta kívül egyedül vona volt képes ilyen profi szinten beolvasni orbánnak és a többinek


Akkor indult le a lejtőn mikor mindenzt már túltolta, sorra kapta a bírságokat és az emberek adományaiból finanszírozta

Továbbá a boldog családjáról posztolt képeket miközben félreérthetetlen módon éjszakázgatott a tanácsadójával és mindezt a fideszes kamerák előtt... nem értem hogy lehet valaki ilyen ostoba, hogy saját magát tette hiteltelenné

szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas erőldködés :D
szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom honnan szetted, valszeg a parlamentbe se fog tudni beülni
szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!