Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz körökben az lmbtq...

Fidesz körökben az lmbtq tagság az egyenes belépő? (Melegpartikra járhatott a Karmelitát és a Megafont is megáldó NER-sztárpap, Bese Gergő)

Figyelt kérdés

Képmutatás mesterfoka, ami a fidesz körökben zajlik.



[link]



szept. 6. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, minden ami lmbtq vagy képmutatás az náluk egyenes belépő.
Egyéb
20 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ennél, már csak az lenne dúrvább, ha kiderül, hogy a pártnak van céges NETLFIX előfizetése...
szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Háború, árulás, természeti katasztrófák, az egyház üldözése, hamis krisztusok és még hamisabb testvérek szerepelnek felsorolásában. A legpozitívabb dolog, amit megemlít itt, hogy Isten országának ezt az evangéliumát pedig hirdetik majd az egész világon (Mt 24:14, RÚF).


Mt 24:13 versében Jézus kijelenti: aki mindvégig kitart, az üdvözül (RÚF).

Márk. 13,6 Mert sokan jőnek majd az én nevemben [(onoma): név; a hatalom, tekintély, jellemvonást is magába foglalja], akik azt mondják: Én vagyok: és sokakat elhitetnek [megtévesztenek; tévedésbe ejtenek; félrevezetnek]


Márk. 13,7 Mikor pedig hallani fogtok háborúkról és háborúk híreiről [(akoé): hír, híradás], meg ne rémüljetek [meg ne riadjatok; ne rémüldözzetek], mert meg kell lenniük [meg kell történniük]. De ez még nem a vég [(telosz): bármilyen dolognak – cselekedetnek vagy időnek – a célba érkezése; de nem a vég, a megszűnés, hanem annak megvalósulása értelmében: beteljesülés; tetőpont. Szó szerint: BEVÉGZÉS].


Márk. 13,8 Mert nemzet, nemzet ellen, és ország, ország ellen támad; és lesznek földindulások [(szeiszmosz): rengés, földrengés, rázkódás, remegés, a levegőben vihar] mindenfelé [többfelé], és lesznek éhségek [és éhínségek] és háborúságok [(tarakhé): zűrzavar, zavargás]


Márk. 13,9 Nyomorúságoknak kezdetei ezek [a vajúdás kínjainak, a szülőfájdalmak gyötrelmeinek a kezdete mindez]. Ti pedig vigyázzatok magatokra: mert törvényszékeknek [bíróságoknak] adnak át [bíróságok elé állítanak] titeket, és gyülekezetekben [zsinagógákban megostoroznak] vernek meg [gyülekezetekben fognak megkorbácsolni titeket] titeket, és helytartók [(hégemón): vezető, fejedelem, uralkodó] és királyok elé állítanak én érettem, bizonyságul ő nékik [hogy tanúbizonyságot tegyetek nekik hitetekről, rólam]

szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szájer után már nem meglepő...
szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még sok ilyen lehet.
szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Igazából már ők sem tudják, mit gondolnak.
szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem tűrnének meg maguk között olyat, aki az erkölcsre figyelmeztetné őket...
szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi embernek nem tetszik az igazság. Pedig írva vagyon. Szomorú vagyok, hogy sokan vesznek el, de örvendek mert közeleg az ítélet!
szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami elképesztő, hogy mennyi Fideszes férfi szereti a f*szt, de felvállalni nem merik, sőt, szítanak ellene. Ahelyett hogy ejtenék a témát és vonatoznának kedvükre képmutatás nélkül.
szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
felkészül deákdániel :D
szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Viszont Momentum, Parbeszèd körökben muszàly melegnek, ès aberràltnak lenni a tagsàg èrdekèben.
szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!