Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter eltakarította...

Magyar Péter eltakarította Gyurcsányt a fidesz csodafegyverét az útból, elképzelhető hogy a kormány módosítja a bejutási küszöböt hogy Gyurcsány pártja továbbra is magabiztosan lyusson be?

Figyelt kérdés
Sokan kritizálják néha joggal néha nem szubjektív véleményem szerint. Viszont az tény hogy a DK most levegőért/oxigén-ért kapkod. Nagyon sok szavazót veszítettek. Még az sem biztos hogy 26-ban egyáltalán újra elérik az 5% küszöböt.
szept. 6. 13:38
1 2
 11/18 DK-s ***** válasza:

Gyurcsány a DK-sok előtt már többször is egyenlőségjelet tett Magyar, és Orbán közé.


Egy MP-vel való együttműködéssel olyan mértékben megosztaná a DK szavazókat, hoy a parlamenti küszöböt is elvesztené. Ez biztos, és ő is tudja. Gyurcsány nem fog együttműködni Magyarral. Ha mégis megtenné, én is azonnal kilépnék a pártból.

szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én nem hallgattam meg a műsor többi részét, de ebből a részletből az derül ki hogy nem zárkózott el teljesen egy összefogástól MP-vel, úgy erződik hogy szeretné nyitvahagyni ezt az ajtót hátha még jól jöhet később. Persze hogy rengetegen elmennének,de ha olyan helyzetbe kerül a párt hogy vagy összefogás nélkul megszűnik vagy összefogással legalabb bejut a parlamentbe akkor nem hiszem hogy Gyurcsány lelkiismereti kérdést csinálna belőle.
szept. 7. 12:49
 13/18 A kérdező kommentje:

Az lemaradt hogy a jelenlegi tendenciát figyelembevéve nem kell kilépned a pártból, mert megszűnik amíg te Gyurcsány helyett is próbálod egyértelműsíteni hogy biztosan nem fogna össze MP-vel.


(Egyébként MP Gyurcsánnyal ellentétbe egyértelműen megmondta hogy nem hajlandó összefogni vele, nagyon nyomatékosan hogy még az ilyen hozzám hasonló szöveget értelmezni képtelen fajankóknak is teljesen egyértelmű legyen nyitva hagyott ajtók és "Ha ez az amaz így úgy amúgy" maszatolgatás nélkül semmiképpen nem lesz összefogás.)

szept. 7. 13:32
 14/18 DK-s ***** válasza:

Kérdezőnek:


Nem tudom hogy miért hiszed, hogy ez "nyitva hagyott ajtó" volt.


Megpróbálom érzékeltetni veld a helyzeted egy példával. Ha most itt ülne mellettem Fletó, vagy bármelyik DK-s akkor a válaszod olvasva összenéznénk, és jót röhögnénk. Te lennél a kívülálló akinek fogalma sincs a DK-sokról, mi pedig azok a "beavatottak", akik jót röhögnének rajtad. És Magyaron is.


Kizárt egy DK-Magyar együttműködés. Gyurcsány politikai hullává válna.

szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Megpróbálom érzékeltetni veld a helyzeted egy példával. Ha most itt ülne mellettem Fletó, vagy bármelyik DK-s akkor a válaszod olvasva összenéznénk, és jót röhögnénk. Te lennél a kívülálló akinek fogalma sincs a DK-sokról, mi pedig azok a "beavatottak", akik jót röhögnének rajtad. És Magyaron is."


Én ezt simán elhiszem, de nyugtat az a tény hogy egy nagyobb halmazon belül vagytok egy másik halmaz, és titeket meg minden értelmes ember kinevet és komolytalannak tart mert tudja hogy lúzerek tartoznak ezekhez a csoportokhoz. Pont ugyan úgy mint a scientológusok, a jehova tanúi, a hit gyülekezete stb

szept. 8. 00:15
 16/18 DK-s ***** válasza:

#15-nek (kérdezőnek):


Nem fogsz sokáig örülni a fő halmaznak, amiben jelenleg részhalmaz vagyunk.


Magyar ellen büntető-eljárás indult, amit egyenlőre felfüggesztettek az EU-s mentelmi joga miatt. Mivel a bűncselekmény(ek) egyértelműen bizonyítható(ak), ezért csak idő kérdése hogy a kormány mikor kezdeményezi az EU parlamentben Magyar mentelmi jogának felfüggesztését. Az, hogy fel fogják -e függeszteni, nem kérdés.


Azt hiszitek hogy mivel Magyar ellen a kormány nem lépett még, az azt jelenti, hogy Magyar ártatlan. Qrvára nem az. Ha te fizikai erőszak alkalmazásával elvennéd valakinek a telefonját, már a sitten rohadnál, legalább 2 év börtönnel. Mert ezt RABLÁSNAK hívják. Hogy a többiről már ne is beszéljek.


Hogy a kormány miért nem lépett még?


Majd a választások közeledtével lesz meg az ideje.

szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok elvakult, ha tényleg elkövette ezt a bűncselekményt akkor persze vonják érte felelősségre. Kíváncsi leszek hogy ebből az egészből mit sikerül majd bizonyítani.


Mindenesetre visszatérve a korábbi kérdéshez hogy a Feri összefogna-e MP-vel azthiszem nem arról volt szó hogy mint ahogyan te is magyaráztad:


"nagyon nem erről van szó"


Hanem abban a szövegrészletben tényleg félreérthetetlen utalást tett rá hogy összefogna vele. Ez mellé jön (amit Feriék szerintem már előre láttak) hogy a most kijött medián felmérés alapján a DK 3%-ra sűllyedt. Lényegében az összes ellenzéki párt megszűnt mert a Tisza elszívja a szavazóikat.


Nagyon nem lepődnék meg ha Orbánék törvénnyel lejjebb vinnék a parlamentbe kerülés küszöbét olyan értékre amivel a DK még stabilan bekerülhet.

szept. 14. 11:28
 18/18 DK-s ***** válasza:

#17-nek (kérdezőnek):


Én többszörösen büntetett előéletű vagyok, aki számtalan tárgyaláson volt a saját maga ügyvédje. ÉN tudom hogy Magyar ellen mi bizonyítható.


Az összes xarságából elég mindössze egy, ahhoz hogy végleg eltakarodjon.


Tény, hogy az őt videózó embertől követelte a telefonját, majd mikor az nem adta oda pofán verte, majd erőszakkal elvette a kezéből kicsavarva. Ezek TÉNYEK, tanúk sokaságával.


Ez RABLÁS. Súlyosító körülményként pedig felhozható az alkoholos befolyásoltság is, ha durvulni akarnék.


A rablás ennek az esetének az elévülési ideje 8 év. Magyar EU parlamenti képviselősége összeférhetetlen a miniszterelnöki pozícióval, tehát csak úgy indulhatna a választásokon, ha visszaadná az EU parlamenti mandátumát. Viszont abban a pillanatban elvesztené a mentelmi jogát, és a fidesz KIVÉGEZNÉ. Most addig van látszólagos biztonságban, amíg EU-s képviselő.


A többi már a jövő "zenéje".

szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!