Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter eltakarította...

Magyar Péter eltakarította Gyurcsányt a fidesz csodafegyverét az útból, elképzelhető hogy a kormány módosítja a bejutási küszöböt hogy Gyurcsány pártja továbbra is magabiztosan lyusson be?

Figyelt kérdés
Sokan kritizálják néha joggal néha nem szubjektív véleményem szerint. Viszont az tény hogy a DK most levegőért/oxigén-ért kapkod. Nagyon sok szavazót veszítettek. Még az sem biztos hogy 26-ban egyáltalán újra elérik az 5% küszöböt.
szept. 6. 13:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: * Sokan kritizálják néha joggal néha nem szubjektív véleményem szerint. Viszont már önmagában ez is nagy érdem MP részéről.
szept. 6. 13:39
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem pont a DK az egyetlen a klasszikus ellenzékiek közül, aki önállóan meg tudja jelenleg is ugrani az 5%-ot.
szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Biztos bejut a DK legalább 1 képviselővel. Ezzel nem lesz gond.
szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Szerintem pont a DK az egyetlen a klasszikus ellenzékiek közül, aki önállóan meg tudja jelenleg is ugrani az 5%-ot."


Hány %-on is voltak MP előtt? Nem azt mondtam hogy most nem ugorja meg. Hanem hogy mennyit vesztettek illetve hogy ha ez a tendencia folytatódik akkor nagy bajban lesznek 26-ban. Pont most néztem az ATV -s interjút, az öreg összevissza beszél. Korábban még ment a "Lejátszuk papa!" melldöngető kanszöveg meg hisztéria. Most meg már arról beszélt hogy "hát az ellenzékiség lényege az összefogás és ő képes összefogni MP vel.

szept. 6. 14:10
 5/18 DK-s ***** válasza:
64%

#4-nek (kérdezőnek):


Linkeld már be, ahol Gyurcsány azt mondja hogy összefogna MP-vel.


Azonnal kilépek a DK-ból, ha ez igaz.

szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Gyurcsánynak van többszázezer hithű rajongója, szóval nem létezik, hogy a DK ne jusson parlamentbe minimum 1 képviselővel, de inkább többel.
szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"A dk például együttműködne e Magyar Péterrel?"


"Őő a DK mindenkivel együttműködik aki elutasítja a Fidesznek ezt a kormányzati gyakorlatát és elutasítja ezt a kormányzati filozófiát amit képvisel. Ha Magyar Péter is úgy gondolja hogy elutasítja akkor természetes módon."


ATV-S beszélgetés keress rá ha érdekel én shorts-ban láttam, nem tudom linkelni.

szept. 6. 15:52
 8/18 DK-s ***** válasza:

11 percig hallgattam, és vártam hogy azt mondja, amiről tudtam hogy LEHETETLEN.


Szokták a szemünkre vetni hogy szemellenzősek vagyunk, mert nem hallgatjuk meg a másik oldalt. Most "meghallgattalak", és ismét beigazolódott hogy értelmetlen volt.


Elmondja hogy Magyar politilája elfogadhatatlan mert azonos a kormányéval. Ha nem is pontosan így fogalmaz, de a lényege ez. Majd ezt követően jön a fenti szöveg, amit idéztél. A kettő együtt pedig egyértelművé teszi, hogy "ezzel" a Magyar Péterrel nem működne együtt.


De!


"Ha Magyar Péter is úgy gondolja hogy elutasítja akkor természetes módon."

szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ha Gyurcsány úgy dönt hogy ez a Magyar Péter azert mégsem akkora patás ördög hogy ne lehessen vele összefogni akkor már neked sem lenne ezzel problémád? Mert elsőre te látszólag ezt egy lezárt dilemmaként kezelted, míg Gyurcsány nyitottként.


Egyébként biztos lehetsz benne hogy ha a parlamentbe jutása azon múlik akkor Feri összefog fogni vele, a fidesznek is ez az érdeke.

szept. 7. 10:43
 10/18 DK-s ***** válasza:

Neked nagyon nehezen megy a szovegértelmezés.


Gyurcsány mondanivalója egyértelművé teszi, hogy a DK nem fog szóba állni Magyarral. Az általa szabott "szóbaállási" feltétel teljesítéséhez Magyarnak legalábbis tudathasadásos állapotba kerülve, anti-Magyarrá kellene alakulnia.


Mintha Putyint arra akarnád rávenni, hogy tegye meg Oroszország hadügyminiszterének Zelenszkijt.🤣

szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!