Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy jön ez a jobbik multikult...

Hogy jön ez a jobbik multikulti ellenesség képéhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 3. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, kifejtenéd bővebben? Nincs ebben semmi multikulti.
2010. nov. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


„A bevándorlást szigorúan korlátozni kell, nehogy Németország sorsára jussunk...”

2010. nov. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem Szaniszlót.

Hogy az oroszok is rokonaink lennének, kezd egy kicsit sok lenni már. Akkor ennyi erővel az összes szláv is az.

Kezd süllyedni a szememben ez az ember.

2010. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem az oroszokra gondolt, inkább az Oroszországban élő finnugor és török népekre.
2010. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elolvasnátok a magyarok címü részt pár lexikonban(pl. wikipédia)akkor rájönnétek hogy pl. a volgamenti oroszokkal rokon népek vagyunk kulturálisan is fellelhető a hasonlóság (felteszem aki írta a wikipédián nem jelölte be a a forrását de szerintem mivel onnan származunk igaz .
2010. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FCsForever ***** válasza:
A lényeget kell látni! Mára már köztudott, hogy amerre halad ez a mai világ, az ártalmas az emberiségnek. (globalizáció, liberalizmus, kapitalizmus, a pénz diktatúrája, stb...) Sajnos a legtöbb "fejlett" ország, mint pl. az USA, az EU tagországok mind ezt a rossz vonalat képviselik, behálózta őket a pénz. Az oroszok, törökök, Kína, Irán és mások viszont nem hagyják magukat és nekünk is inkább ezt kellene képviselnünk. Sajnos Orbán sem képes ellenállni ennek a pénzdiktatúrának, úgyhogy már csak a Jobbikban bízhatunk.
2010. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!