Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tényleg ennyire rossz...

Ha tényleg ennyire rossz irányba megy az ország miért nem ismetlödik meg 2006-os felkelés?

Figyelt kérdés
szept. 5. 20:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Mert jelenleg egyáltalán nem megyünk rossz irányba
szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ennek örölök bár én rosszakat halottam, de lehet neked van igazad én kijöttem rodthadó nyugatra :)
szept. 5. 20:17
 3/27 anonim ***** válasza:
72%

1, Mert az akkor volt, ma már a zemberek megelégszenek a CSOK-kal, a krumplival, az utalványokkal, a rengeteg sok stadionnal, tehát itt a Földi Paradicsom van, akkor miért balhéznának?;


2, Valószínűleg van más, nem olyan ogre-féle megoldás is.

szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom melyik rothadó országban élsz, de nyugati szomszédunk sem az már ami volt: [link]
szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
Mert egy birka szolganép lettünk, azért. A Viktor füttyent egyet a fél ország meg térdepel is előtte.
szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
11%

Nem megyünk rossz irányba. Pont emiatt van ekkora ballibes hiszti, mert ők is látják, hogy sem a 2022-es, sem a 2024-es választási eredmény nem mutat szándékot irányváltásra.

Nehéz helyzetek vannak amiket a lehetőségekhez képest elég jól tud kezelni ez a kormányzat. Azt pedig mindenki tudja, hogyan kezelték a válságot korábban és hogyan kezelné a válságot ha egy új kormány lenne. Rosszul. Ezért nem akarnak kormányt váltani az emberek, ellenzéket viszont igen. Most kaparnak a régi ellenzéki pártok, hogy bent maradjanak a politikában és teper az új csinált párt, hogy megtartsa a szavazóit 2026-ig. Emiatt gőzerővel hangoskodnak és szokás szerint hazudnak reggel, éjjel meg este.

szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Miért is mennénk rossz irányba. Igaz hogy nyakig ülünk a kakiban de ülhetnénk fejtetőig is. Hujj-hujj hajrá.
szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát en otthon nem találtam jó melót. Vagy minimal béres bejelentés, vagy csak nem jöttem ki itt azért egy fokkal jobb. Viszont egy jó tüntetésre hogy egy élhető ország legyen hazamennék. De amint látom többség elegedett akkor én voltam rossz.
szept. 5. 20:31
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
mert gyáva a nép
szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
Központosítás miatt. Nagyon nehéz összefogni, és sok a vamzer is.
szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!