Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Arra van reális esély , hogy...

Arra van reális esély , hogy Magyaroszág csődbe menjen ?

Figyelt kérdés
szept. 5. 09:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
61%

9# Ha annyira kockázatmentes a magyar gazdaság akkor miért menekül innen minden cég és miért csak a retkes akkugyárak meg a kínaiak jönnek ide?


Miért nem települ ide kutatás, fejlesztés, high tech cég? Miért nincsenek startupok és támogatások?

szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
42%
Oké, tehát az államcsőd azt jelenti hogy az usa bankárok által magyarországra rákényszertett többszörösen visszafizettendő kölcsönöket már a kormány nem akarja vagy nem tudja visszafizetni
szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
75%
11, egyre többet beszélnek arról a német és francia sajtóban, hogy Magyarországon politikai nyomásgyakorlás van arra vonatkozóan, hogy állami tulajdonba kerüljenek az itt lévő német és francia cégek. Gyakorlatilag a szabad verssenyt, a szabad piacot irtja ki a magyar kormány és adja át ezeket a területeket a kinai és ruszki elvtársainak.
szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
14%
12, nem az államcsőd azt jelenti, hogy van wc papir és klima a magyar korházakban, hogy megvannak fizetve a tanárok, hogy nem lasszóval kell fogni az állami alkalmazottakat és, hogy, az állam vállal felelőséget a döntései felett. Magyarországon 0rbán Viktornak hivják az államfőt és nem USA-nak.
szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
42%

14.

én a hivatalos verziót írtam ami a wikipédiában is benne van amit te mondasz azt te találtad ki!

szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
67%

15, nem nem én találtam ki, nincs WC papir a korházakban és nincs klima.

Ezt nem én találtam ki.

szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
51%

16.

Én az államcsőd definíciójára irtam te ész nélküli lény!

szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
18%
#11 valami adattal alá tudod támasztani, hogy "menekül innen minden cég"?
szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
36%
17, iskolában osztják azt az észt, ne haragúdj, ha a mai körülmények közt, nekem erre futotta, sajnos lehet, hogy te még kaptál normális tanárt, aki adott neked észt, én csak a valóságot látom.
szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
13%
11) Nem csak a kínai akumlátorgyárak vannak.Magyarorszagon továbbra is Németország a legnagyobb külföldi befektető
szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!