Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A telefontilalmi törvény nem...

A telefontilalmi törvény nem volna észszerűbb ebben a formában?

Figyelt kérdés
Ha nem vennék el a mobilt.Csak az okos telefont nem lehetne bevinni az iskola területére.Mert a figyelmet az okos szerkezet vonja el igazán.De a régifajta,kamera nélküli,nyomógombos készülék,ami csak sms küldésre és telefonálásra alkalmas;minden további nélkül ott lehetne a diákok zsebében.Hiszen azt nem veszi elő gyakran az ember.Egyszerűen azért mert nem tud vele szórakozni.Másra nem alkalmas mint az alapfunkciókra.

#logika,csengőfrász,mobil,rádiótelefon
szept. 5. 07:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én 10 éve jártam vidéki középiskolába, már akkor ott kötelező volt leadni a tanári asztalra az okostelefont. Nem volt lopás mert a tanár megvárta minden kicsengetésnél amíg mindenki felmarja a telefonját a szünetre. Igazából ez annyira rutin lett, hogy nemhogy sok időt vett volna el, ez fél perc volt. Legtöbben alapból el se vették a szünetekben mert ott volt a zsebünkbe az igazi telefonunk amit óra alatt nyomkodtunk. Hatalmas hülyeség ez az egész, de nekem fura a nagy felháborodás, nekem ez volt a természetes. Emlékszem tök meglepődtem, hogy a gimiseknek nem veszik el a telójukat.
szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Jah, és amikor 9-et kezdtem meg nyomkodós telefonom volt. Azon is vannak játékok. Órákat el lehet vele játszani bár mai fejjel furának tűnik
szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

"Le kell tiltani az egész országban mindent, fb tiktok stb. Észak koreai mintára!"


VPN. Probléma megoldva.

szept. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

Belső hálózat lesz, nincs vpn. Felcsúton lesz a szerver központ. Mészáros építi 38693 milliárdból.

De végül csak egy olcsó pc lesz az egész egy linux szerverrel.

szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

6-os vagyok

#9 Nem most jöttem le a falvédőről, nyilván, én is bátran merem feltételezni, hogy ez inkább arról szól, hogy a bántalmazás ne derüljön ki, nem az órai tiktoklive, chat, stb megakadályozásáról, mert arra van ésszerű, praktikus megoldás, lásd, ott a jó öreg "tedd a teló a tanári asztalra" "ne vedd elő a táskádból" módszer. Ha a telefonozás visszaszorítása a cél, akkor nem menesztenek igazgatókat azért, mert oktatási célnak látják nem elvenni a mobilt. A visszaszorítás érdekében maximum olyan eszközöket kellett volna rögzíteni a törvénybe, ami lehetőséget nyújt az intézményeknek arra, hogy szigorúbban szankcionálja a nem megfelelő mobilozást.

Egyértelműen a bántalmazások eltusolását egyszerűsíti ezzel a kormány. Csak hát azt nem lenne szép lenyilatkozni, hogy nem akarjuk, hogy a pap hittan után gyerekeket ken fel a falra, meg hogy a fideszes diri pedofil és társai.

szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%

"Belső hálózat lesz, nincs vpn."


Starlink. Puszi.

szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Megint csak a hülyegyerekek miatt szívnak a normálisak. A mai szülők 80%-a alkalmatlan a gyereknevelésre, azért vannak ilyen mobilra rágyógyult kölykök, akiktől muszáj elvenni a cuccot.
szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy egyáltalán visszaadják a tanítási órák után és nem találják ki, hogy csak a szünidőben telefonozhatsz, addig tilos.
szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

16#


Starlink mi? Orbán bezárja az egész országot egy Faraday-kalitkába. Még rádióadás se lesz!

szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A tiktok élőn láttam, hogy a gyerekek kabátban ülnek, mert nem volt fűtés, és erről még nem is tudnék, ha hamarább lép a rezsim.
szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!