Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, ha szégyellem hogy...

Normális, ha szégyellem hogy Fideszes voltam, és rájuk szavaztam a múltban?

Figyelt kérdés
Kb fél évvel ezelőtt jött egy megvilágosodás számomra, hogy baromira félre voltam vezetve, és csomó propagandalapot olvastam, és a baráti/családi kör is elég Fideszes volt. Viszont miután realizáltam, hogy én kiknek drukkoltam/kikre szavaztam nem tudom brutálisan szégyellem magamat, és hülyének is érzem utólagosan emiatt nagyon. Nem tudom ez mennyire gyakori, de tényleg az hogy ennyire át tudták mosni az agyamat évekig, és azoknak hajtottam vizet a malmára akik az én zsebemből lapátolták ki a pénzt hát szánalmasnak gondolom. Egyébként nem nem troll kérdés ez a valóság számomra. Nektek mi az vagy mi volt az amit legjobban elítéltetek, és undorítónak találtok a kormánypárttól? Akár volt Fidesz szavazók, akár ellenzékiek. Számomra a mindent felvásárlás, és privatizációk voltak végső erejűek.

szept. 4. 03:16
1 2 3
 21/21 everlight ***** válasza:
61%
Én már tiniként is utáltam a Fideszt holott anyám máig Fidesz szavazó. Már 2016 ban lehetett látni hogy kár volt megválasztani ezt a tolvaj bandát,amit az elmúlt 4 évbe műveltek az horrorcirkusz.
szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!