Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, ha szégyellem hogy...

Normális, ha szégyellem hogy Fideszes voltam, és rájuk szavaztam a múltban?

Figyelt kérdés
Kb fél évvel ezelőtt jött egy megvilágosodás számomra, hogy baromira félre voltam vezetve, és csomó propagandalapot olvastam, és a baráti/családi kör is elég Fideszes volt. Viszont miután realizáltam, hogy én kiknek drukkoltam/kikre szavaztam nem tudom brutálisan szégyellem magamat, és hülyének is érzem utólagosan emiatt nagyon. Nem tudom ez mennyire gyakori, de tényleg az hogy ennyire át tudták mosni az agyamat évekig, és azoknak hajtottam vizet a malmára akik az én zsebemből lapátolták ki a pénzt hát szánalmasnak gondolom. Egyébként nem nem troll kérdés ez a valóság számomra. Nektek mi az vagy mi volt az amit legjobban elítéltetek, és undorítónak találtok a kormánypárttól? Akár volt Fidesz szavazók, akár ellenzékiek. Számomra a mindent felvásárlás, és privatizációk voltak végső erejűek.

szept. 4. 03:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem valami gazdag vàllalkozó vagy akkor igazàbòl magaddal csesztél ki.
szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Több millióan fogják ezt érezni, amikor a demokratikus rendszerváltás után kiderülnek a disznóságok fidder belső körökben és hogy az odaveszett a közpénz milliárdoknak csak integetni tudunk.


Ha tényleg szégyelled magad, akkor ez úgy fog elmúlni ha mondjuk 10 fiddert mint élő példa te magad, meggyőződ hogy ne Orbánra szavazzanak.

szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

#1

Nyugi, mind emlékszünk, hogy akkor legalább az oktatás és egészségügy működött. Vagyis már ennyivel is jobbak voltak.


#2

Szerintem itt nem a "bármi" a probléma, hanem az ökörségek. Covid és gazdasági válság alatt, repülő tér és vodafone vásárlást, miközben adót emelnek az átlagembereknek.

Emellett attól tartva, hogy kormányváltás lesz, kiszervezik az egyetemeket magánkézbe, hogy ha buknak, akkor is hatalmas vagyon legyen mögöttük, stb.

szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Ne szégyelld! Marha nagy hálozatot tartanak természetesen a mi pénzünkböl!!) aminek a megtévesztés a feladata, minél több ember elhiggye a fidesz a jo választás. Megtévesztettek téged is. Ennyi. (Neked lagalább mostanra megjött az eszed.)
szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

Mostmár mindegy, az országban okozott kár már visszafordíthatatlan, aminek részben te is a felelőse vagy.


Régebben is mondtam, engem csak az vigasztal hogy a fideszre szavazók is ugyan úgy megszopják a következményeket mint én.

szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
A szégyenkezés az EGYETLEN normális dolog, amit egy fideszes megtehet - és erkölcsi kötelessége is megtenni. Ettől függetlenül: jobb későn mint soha! Próbálj tenni azért, hogy más elvtársaid is felébredjenek és normálissá váljanak - ezzel valamit jóvá tehetsz abból amit a szavazatoddal ártottál az országnak!
szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális, hogy ezt érzed. Hatalmas propagandagépezetet tart fenn a Fidesz pont azért, hogy minél több ember járjon úgy, ahogy te is korábban. Legalább te ki tudtál lépni a "Mátrixból". Nem mindenkinek sikerül.
szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%

"...mert ti, akik annyi infot kaptok egy héten, mint amennyit pár száz éve egy egész életen át kapott valaki,

és akik tisztában vagytok avval, hogy a tudás hatalom, és az információ a legnagyobb kincs,

azt az infót is megkaphattátok volna már,

hogy a kevés info veszélyes. A felületesség veszélyes..."

"...Itt egy nemzedék. Szeretnéd megosztani?

Előbb mennél ki tüntetni az ingyenes WiFi eltörlése ellen, mint bármiért, ami valódi értéket képvisel.

Annyi mindent képviseltek, hogy az már semmi.

Egy kicsit innen, egy kicsit onnan. A kevés info veszélyes..."

"...Azt hiszitek, hogy annyi infót kaptatok már az alternatív médiából arról, hogy hogyan manipulált a kereskedelmi média eddig,

hogy már felette álltok, és érinthetetlenek vagytok. Manipulálhatatlanok.

Így most már minden készpénz ami az alternatív médiából jön. Így most már minden készpénz, ami az alternatív médiából jön..."

/Süveg Márk - Az új nemzedék /

szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Sokan vagyunk így, de tény, hogy a legnagyobb hiba, hogy a korlátlan hatalomnak nincs akadálya. Ez akármelyik oldalra igaz lenne.
szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos az a gáz, hogy az ember csak Istenben bízhat, hogy mielőbb magához szólítja ezt a hordát... ebben a tetves nagy demokráciában...
szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!