Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy a Fidesz...

Hogy lehet hogy a Fidesz szavazók megszólják azt hogy aki nem elégedett a TB-s ellátással az menjen magánba ahelyett hogy elgondolkodnának?

Figyelt kérdés
Számomra is ledöbbentp hülyékkel találkoztam múltkorában, akik azt firtatták hogyha számomra rossz a TB-s rendszer, akkor miért nem megyek magánba? Vagy hogy miért sírok a vonatok késéséért miért nem megyek autóval? Kérdem én mire fizetek havonta súlyos tízezreket, ha normális ellátást se kapok, és kockáztatom a saját életem a kórházi fertőzésekkel szemben, vagy megdöglök mire kapok időpontot, még nekem kéne a befizetett hozzájárulásomon felül fizetnem külön, hogy megfelelő ellátást kapjak mint itt élő állampolgár aki már az évek során súlyos milliókat fizetett be? Vagy durva elvárás hogy nagyjából időben járjon egy vonattársaság? Miért kéne nekem autót vennem azt fenntartani,tankolni, és szervízelni, ha konkrétan 15-20 perc alatt bent lennék munkában, ha nem késne 30-60 percet a vonatom. Meg egy átlagember akinek még háza/lakása sincsen, hogy tegyen meg efajta luxusokat, ha kizsigerelik? A Fidesz szavazók nem gondolkodnak, vagy a propaganda ilyen szintű agymosást eredményezett már?

szept. 4. 01:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz az idióták nyomor-képzője!
szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#5 Teljesen debil vagy, ha te ezt így gondolod. Ha fizetek egy szolgáltatásért nem is keveset akkor mininum elvárom, hogy rendben működjön plusz adót se keveset csorgatok be, és ahhoz képest minden romokban áll.
szept. 6. 18:45
 13/13 A kérdező kommentje:
#6 Ezt azoknak a hozzátartozóknak mond el akiknek emiatt halt meg a rokonuk, vagy kórházi fertőzésben. Garantálom honorálják a tudatlanságodat jó ízűen.
szept. 6. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!