Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy a Fidesz...

Hogy lehet hogy a Fidesz szavazók megszólják azt hogy aki nem elégedett a TB-s ellátással az menjen magánba ahelyett hogy elgondolkodnának?

Figyelt kérdés
Számomra is ledöbbentp hülyékkel találkoztam múltkorában, akik azt firtatták hogyha számomra rossz a TB-s rendszer, akkor miért nem megyek magánba? Vagy hogy miért sírok a vonatok késéséért miért nem megyek autóval? Kérdem én mire fizetek havonta súlyos tízezreket, ha normális ellátást se kapok, és kockáztatom a saját életem a kórházi fertőzésekkel szemben, vagy megdöglök mire kapok időpontot, még nekem kéne a befizetett hozzájárulásomon felül fizetnem külön, hogy megfelelő ellátást kapjak mint itt élő állampolgár aki már az évek során súlyos milliókat fizetett be? Vagy durva elvárás hogy nagyjából időben járjon egy vonattársaság? Miért kéne nekem autót vennem azt fenntartani,tankolni, és szervízelni, ha konkrétan 15-20 perc alatt bent lennék munkában, ha nem késne 30-60 percet a vonatom. Meg egy átlagember akinek még háza/lakása sincsen, hogy tegyen meg efajta luxusokat, ha kizsigerelik? A Fidesz szavazók nem gondolkodnak, vagy a propaganda ilyen szintű agymosást eredményezett már?

szept. 4. 01:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A fideszeseknek csak az a nóta szól a fejükben, hogy "ha a fidesz nem lenne, minden sokkal rosszabb lenne". Szar minden, de sokkal szarabb lenne, ha jönne újra a gonosz Gyúcsány. Meg az egész világ ellenünk van, Sorossal és Brüsszellel az élen, csak az olyan kiváló nemzetek nem, mint Oroszország, Kína, Törökország, Észak-Korea, az USA meg addig, amíg nem Trump lesz az elnök újra.
szept. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1%
Elgondolkodtam és én is azt mondom, hogy csodák nincsenek, és nem is lesznek, ha pedig valaki nem elégedett az állami szolgáltatással, az bizony menjen magánba. Ez a világon mindenhol így megy.
szept. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fárasztó96 ***** válasza:
22%
Fogorvosi példa: magánban és tb alapon is fizetős a legtöbb szolgáltatás a lakhelyem szerinti ellátóknál. Magánban előbb kihúzza a doki, és normális munkát végez. Tb alapon ha megyek, tuti húzás helyett tömés lesz (amikor utoljára voltam 12ezer volt). A nö húzni nem tud, egyszer az ölembe is beleült, de meg se moccant a fogam. Azóta vallom, hogy nö ne nyúljon a számba. És hány b.lf.sz doki van még. Szerintem néhány esetben oké lenne a magánrendelés, csak nem 30-40 meg még tőbbezerért
szept. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Úgy, hogy a kormány és támogatói szemében, nem léteznek politikai hibák. Az, nem a kormány hibája szerintük, hogy nem működik semmit, ami állami fenntartású. Az önkritika teljes hiánya miatt van ez.
szept. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
5%

"Miért kéne nekem autót vennem azt fenntartani,tankolni, és szervízelni, ha konkrétan 15-20 perc alatt bent lennék munkában, ha nem késne 30-60 percet a vonatom. "


Azért mert késik. Én is két perc alatt lennék a Holdon ha lenne olyan gyors űrhajójárat.

szept. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az ellátás színvonalával most sincs gond, jó minőségű szolgáltatást kapsz, csak kicsit többet kell várni, hiszen sokkal több lett a beteg, a Ratkó-korszak szülöttei most öregednek, és egyre többen mennek orvoshoz.
szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5: és miért késik ennyit 15 év fideszuralom után? Talán erre kellett volna költeni stadionok helyett, nem? És nem olimpiáról szavalni, amikor a vonatközlekedés katasztrofális.
szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#2/5

Értem én, hogy fakultatívan lehet választani más intézményt/közlekedési formát.

A probléma, hogy attól függetlenül, hogy használom-e levonják a fizetésemből az ezek “fenntartására” szánt összeget. Szóval a kukába dobálom ki az adóforintjaimat és méregdrága ellátásra és autóra költöm a pénzem, amit szintén keményen leadózok.

Nyilván azt mondja a politikus, hogy oldjam meg máshogy, ha nem tetszik, mert fizetni a minimumot muszály, ha meg többet fizetek abból meg lehet jachtot venni!

Milyen igazságos ország ez valóban…

szept. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert a fideszesek rabszolga mentalitásúak. Nem érdekli őket hogy ellopják az adójukat.
szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert a fidesz egy vallási szekta.
szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!