Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az óraátállítással meddig...

Az óraátállítással meddig akar még szerencsétlenkedni az alkalmatlan fidesz?

Figyelt kérdés
szept. 2. 19:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
#10 Viszont ellenben még 8 órakor sötét lenne, az se jobb.
szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
A reggeli forgalom sokkal nagyobb mindig, mint a délutáni.
szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
58%
#11 Mint írtam, Hollandiában már leéltem így egy telet. Nekem személyesen az jobban bejött.
szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Románia most is egy órával előrébb van. Oda átmenni nem zavaró?
szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
62%
Viszont közelekdés tekintetében itthon rosszabb lenne, több balesettel karöltve. Főleg ha még reggel esne is vagy havazna és főleg úgyhogy a csúcsforgalmaban még sötét van. Teljes káósz lenne. Hollandia más világ, ott szépen elbiciklizgetnek az emberek. :)
szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

"mondom hogy az eu már döntött nem érted és azt döntötte hogy mindenki szabadon dönthet"


ez hülyeség, európa kb egy időzónában van, szóval nem tagállami döntés lesz hanem kontinetális.

most elindulsz magyarországról délbe, átmész szlovákiába ott egy óra van onnan mész osztrákba megint dél?

erről valami forrást tálalj már légyszives, mert a legutolsó infó amit hallottam az az hogy elhalasztották a döntést fontosabb ügyek miatt. ez előtt a kovid miatt halasztották el.

szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez a balesetes dolog már kicsit vészmadárkodás. Nem lenne teljes káosz azért, mert délután helyett reggel van sötét. :D Hollandia helyett akkor legyen Franciaország, ott is a legtöbb ember túléli a téli reggeleket.
szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Igen viszont reggel nagyobb a forgalom, délután kevésbé, mert eloszlik. Amúgy se azon az 1 órán múlik a délután, reggel viszont jobb látni, mint sem.
szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

9.

Vannak gondok fejben nem kevés

szept. 2. 20:44
 20/28 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés hogy nyári vagy téli legyen a számítás amúgy felmérések szerint ő a nyárira szavaznak a legtöbben szerencsére
szept. 2. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!