Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az óraátállítással meddig...

Az óraátállítással meddig akar még szerencsétlenkedni az alkalmatlan fidesz?

Figyelt kérdés
szept. 2. 19:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy tudom az alapjáratú idő a téli időszámítás, tehát még 1x biztosan át kell állítani, hogy a valós időzónába kerüljünk.
szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
1: csakhogy a nyárit akarják megtartani, amivel egyet is értek.
szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
az eu úgy döntött hogy nem dönt és a tagállamokra bízza a döntést erre a döntésképtelen kislányos orbán az mellett döntött hogy nem dönt
szept. 2. 19:44
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Annak nem lenne éretelme, hisz azonos időzónában lévő területekkel szemben más idő lenne Magyarországon. Tehát átmész Ausztriába és 1 órával korábban van.
szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Vagy mindenki eltörli és a megadott zónában lesz vagy senki. Mert annak, hogy az országok választanak, hogy én eltörlöm én nem, én a nyárit hagyom meg én a télit, én ezt én azt az eléggé kavarodást fog okozni az azonos időzónában lévő országok között. Tehát vagy mindenki vagy senki, ha mindenki akkor egyforma döntéssel. Azért kell egy közös döntés az EU részéről. Pont.
szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

5.

mondom hogy az eu már döntött nem érted és azt döntötte hogy mindenki szabadon dönthet

szept. 2. 19:47
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Akkor senki se fogja eltörölni. :) Kész pont. Megkaptad a választ. Helyesen is teszik, mert nem lenne értelme, ahogy az 5-ösben kifejtettem.
szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
De a kislányos orbán már többször úgy nyilatkozott hogy ő a kemény gyerek és jövőre eltörli aztán valahogy berezelt
szept. 2. 20:00
 9/28 anonim ***** válasza:
29%
Mert várja ugyan Viktorta Puttyantó ezen dologra való engedéllyel összekötött válaszát, de mivel látjuk, hogy Puttyantót más érdekli, így még marad minden a régiben.
szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9%
Nekem nem okozna problémát, ha Ausztriában egy órával korábban lenne. Ha átmegyek, a telefonom úgyis átáll, Zoom meetinget meg probléma nélkül szerveztem már Ázsiából meg Amerikából is, ahol aztán végképp más időzóna van. Ha cserébe nem lenne Magyarországon télen délután fél 4-kor sötét, nekem megérné. Töltöttem egy telet Hollandiában, ahol decemberben reggel fél 9-kor kelt fel a nap, délután fél 5-kor ment le (tehát kb. mint ha itt a nyári időszámítás lenne télen). Nekem százszor jobban bejött, mert a legtöbb emberhez hasonlóan délután, munka után élem az életemet.
szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!