Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyesülne az Európai Unió...

Ha egyesülne az Európai Unió egy országgá örömmel mondanál le a magyar állampolgárságról?

Figyelt kérdés
Tegyük fel az Európai Unió úgy dönt egyesül, a tagállamok "felmondanák" az állampolgárságukat, ezáltal felvennék az európai állampolgárságot.
szept. 2. 17:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, örömmel lemondanék a magyar állampolgárságomról, szívesen lennék hivatalosan is teljesen európai állampolgár
Nem szeretnék lemondani a magyar állampolgárságomról
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Európai magyar állampolgár vagyok. ✌️
szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Vágom egyes, de te nem vágod a kérdésem. :)

Úgy van európai állampolgár, hogy az Unión belül magyar állampolgár... Inkább vagy magyar állampolgár, mint európai most még. Idővel, ha végre valahára szóba kerül a tényleges egyesülés a magyar állampolgárságod megszűnne létezni.

szept. 2. 17:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen inkább vagyok magyar állampolgár mint más. De európaval sincs semmi bajom.
szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Amúgy igen, ha Orbán lenne akkor is hatalmon, hisz az nekünk azt jelenté, hogy a Fidesz eltarakodna. :)
szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, hogy az európai állampolgárság legyen az elsőrendű, de kulturálisan nekem fontos a magyar identitásom és a nyelv. Orbánnak ehhez semmi köze.
szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
nem mondanék le. Nem szeretnék úgy élni, mint az USA-ban, hogy majd országok helyett államok lesznek itt is és vége a különböző nemzeteknek. Ki akarná ezt??
szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Engem alapból kiráz a hideg az Egyesült Európai Államok öteletétől, amit Dobrev Kláráék annyira imádnak hangoztatni.
szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Így sincs sok esélye a magyar nyelvnek, akkor meg még hamarabb megszűnne.

Sok magyar diák már most is inkább az angolt nyomja.

szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

#8 Az anyanyelve helyett? :D


Most komolyan, hogy bírnak egyesek ilyen bődületes baromságokat leírni? Tuti jobboldali vagy

szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Csak ha egyenlőség lenne. És az összes nyelv elfogadott lenne. És nem lenne privilégiuma egyik nemzetnek sem. Ja és nem hülye lipsik irányítanák az egészet...
szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!