Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyerekek, figyeljetek. Mi...

Gyerekek, figyeljetek. Mi ertelme van itt ocsarolni szegeny Orban Viktor urat? Tudjunk mekkora a sapkaja.

Figyelt kérdés

Irjuk, szidjuk, de mire jo? "jaj hulye" "jaj barom". De oszinten magadnak is tedd fel. Minek? Ugy se valtozik semmi, most kieled magad es? holnap meg dolgozni, hazamesz es iszol egy sort, alszol talan, mindenki eli az eletet. Igen egyre szarabb, valaki ezt nem tudom en sem, hogy hogy nem fogja fel, de mindegy. Igazabol ok jarnak a legjobban - ok tudnak aludni, bekeben elni nem pedig feszultsegben mert Orban Viktor megmenti oket es ezt ugy elhiszik, mint a disznovagas, meg csirket levagni es halaszni. Mely megyekben. Nekik mar tokmindegy mi a nyomor, ok abban eltek.


Ha panaszkodik valaki es csak azt csinal, abbol semmi nem lesz. Egy ilyen "demokraciat", nem lehet demokraciaval levagni. Akarki, akarmit mond, ezt szerintem mindenki tudja, hiaba mennek el szavazni az emberek. Telen nyaron osszel tavasszal.



szept. 2. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem ócsárolom, tény hogy már le kellene váltani.
szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Putyin imádat betette a kaput.
szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ócsárolni senkit ez nem az én stílusom, mindenkiről van véleményem de ennyi.
szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!