Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az, hogyha egy adott politikai...

Az, hogyha egy adott politikai párt szétlopja az országot mennyire befolyásolja az emberek és intézmények pénzügyi állapotát illetve a GDP-t?

Figyelt kérdés
Ugye már hosszú ideje ez a lopás megy régen az MSZP csinálta ezt 5 évig, most viszont a Fidesz 14 évig. Ha nem lett volna ez akkor az emberek most mennyivel élnének jobban? Az MSZP azért 5 évig mert Gyurcsány ugye 2004-ben kezdte és 2009-ig uralkodott. A 2006-os választókat nem is értem miért Gyurcsányt választották meg újra miniszterelnöknek abban a cirka két évben még nem jött elő az igazi arca vagy jó volt alatta élni? Azért, hogy a 2006-os választások után szinte egyből kiderüljön, hogy mindent rosszul csinált és csak a hatalom kellett neki meg ugye az Öszödi beszéd. Mert lehet akkoriban sem kedvelték Orbánt viszont én az elején még bíztam benne. De most, hogy tudjuk ő is milyen elég szomorú, hogy negyedszerre is 2/3 fölénnyel vezetnek

aug. 31. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Nyomor Országában: nem látod, milyen mély a szegénység?!
aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!