Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen gyakran jut eszedbe...

Milyen gyakran jut eszedbe trianon?

Figyelt kérdés
szept. 2. 07:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem jut eszembe.
szept. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak amikor meglátok egy ilyen kérdést.
szept. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan nem értem a kérdést, van aki így gondolkodik, hogy: el kéne mosogatni, holnap reggel meló, meg még az a fránya trianon is?...


Kb pont olyan gyakran mint mondjuk a 48-as forradalom...

szept. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező nagyon népnemzeti akar lenni. A határon túliak támogatását már támogattatta, akkor, most jöhet Trianon. Holnap majd az 56-os forradalom, utána ...
szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy válaszolok egy kérdésre, az pontozandó? Ha eszembe jut, akkor az hasznos, ha nem, akkor az nem hasznos?

Esetleg gondolkodnátok, mielőtt kattintgattok?

De nem muszáj.

szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az én hibám, nem szóltam előre, hogy a kérdésem a magyarokhoz szól.
szept. 2. 07:58
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én magyar vagyok, de egészségtelen olyan dolgokon háborogni, amin nem tudsz változtatni. Hacsak nem önként adnák vissza ezeket a területeket, sem jogi, sem pedig hadi úton sohasem fogjuk tudni visszakapni. Ez a realitás.


Az összes környező ország, illetve az európai vezető országok is utálnak minket, szóval örüljünk ha a jelenlegi állapotban el tudunk vegetálni...

szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

#6

Te magyar vagy? Ismered a családfádat?

Vagy kit gondolsz magyarnak? Aki azt gondolja amit Te?


Egy dolgot tanulhatnál, az a jómodor. Az egy ilyen magyarnak, mint Te vagy sem árt.

szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

Jaj, te is olvastad azt a mondást, hogy az a magyar, akinek fáj Trianon.

Ki kell hogy ábrándítsalak, a hétköznapi embert egyáltalán nem érdekli ilyen szinten. Persze tanultunk róla, de attól még nekünk a jelenlegi helyzet a természetes, és inkább előre nézünk, nem pedig a múlton siránkozunk.

szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Amikor kiír valaki egy ilyen kérdést. Amúgy az embereket full nem érdekli Trájanon, többségük az évszámot se tudja, hogy mikor volt. És amíg rengeteg ember a megélhetéssel kűzd, addig nem is várható el.
szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!