Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter leválthatja...

Magyar Péter leválthatja Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
Vagy ez esélytelen és semmi remény vagy csak távoli illúzió ?

aug. 31. 19:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%
Ha Magyar Péter nyer akkor a fidesz nem jön vissza mert börtönben lesznek
aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 éáé ***** válasza:
20%
Nagyon remélem, hogy nem. De nem is erre találták ki Magyar Pétert. Hanem hogy a momentumot tönkre tegye
aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 SzocdemOliver ***** válasza:
14%

Csak a Demokratikus Koalíció képes leváltani őt.


Magyar Péter csak egy tiszavirág életű próbálkozás, ami a következő választás után szét fog esni. Követi majd Vona Gábort és Márki Zay Pétert a süllyesztőbe.

aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem, vidéken totál fideszessé mosták az emberek agyát.
aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
70%
Bírom a komment szekcióban ahogy a fidesz-dk paktum fizetett bérkommentelői leteszik a kötelezőt :D Hajrá TISZA
aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
12%
15. Vagy csak nem elvakult szektás tisza szavazók , akik látják a realitást, hogy MP semmit sem fog leváltani.
aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
36%
#7, #8: Oké, csak akkor nem értem, hogy miért ezt a kérdést tetted fel. Ha te biztosan tudod a választ, akkor inkább valami ilyesmi kérdésnek lett volna több értelme: "Az emberek miért nem értik meg, hogy Orbánt nem lehet leváltani?"
szept. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

#17 Éppen ez az, ezt mondtam én is a 9-es válaszomban is, csak nem tetszett neki és töröltette.:D Ennyi esze van a szerencsétlennek...


Kérdező! Szerintem te csak egy gyurcsányista köcsög vagy, menj vissza szépen nyugati fényt és hasonló szennyet olvasni és ne itt éld ki a frusztr

szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
*és ne itt éld ki a frusztrációdat
szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
64%
Ő az egyetlen aki leválthatja.
szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!