Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az országról:azok,akik lemondt...

Az országról:azok,akik lemondtak miért kapnak több milliós fizetést még? Mondjuk, Szájer,Demszki?Ha hülyeséget kell csinálni és mondani, ennyi fizetésért én is megteszem!Az ország vászonytarisznyáját ezekből lehetne megtölteni!

Figyelt kérdés
aug. 31. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szájer és Demszki - szerintem - most már nem kapnak fizetést, hacsak nem dolgoznak valahol. Te tudsz valami mást erről?
aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy ezek kapnának milliós fizetéseket?
aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kapnak fizetést, több millió forintot! Semmit nme kell csinálniuk, elég annyi, hogy ott voltak a parlamentben! A parlament nem véletlenül kis betü!
aug. 31. 10:33
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

Itt valamit félreértettél. Ha befejezik a képviselőséget, akkor kapnak végkielégítést. (Szerintem ez is nagy disznóság.) De eztán nem kapnak fizetést.

aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem így tudom! Demszki miből él? Az ő bevallása szerint KMK volt? Hol él?
aug. 31. 10:39
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Szerintem nyugdíjas.

[link]

aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És a Novák Ktalin? Mindenki tudja, hogy jó a fizuja, annak ellenére, hogy felmentette a zaklatókat!
aug. 31. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit csapongó a gondolkodásod.

A köztársasági elnökökre vonatkozó szabályokat én is túlzásnak gondolom. Fiatal emberként, életük végéig szóló juttatásokra tehetnek szert.

A felmentésekért nem ez a hölgy a felelős, csak annyiban, hogy végrehajtotta azt, amit mondott neki.

aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor fizetünk?
aug. 31. 11:05
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Kevered a dolgokat és semmi mást nem akarsz, mint valahogy kötekedni, miközben egyik személyről sem tudsz semmit.

Demszky 72 éves, 2011-ben ment korkedvezménnyel nyugdíjba. Semmiféle fizetést nem kap ami állami pénz lenne.

Szájer a botrányát követő másnap azonnal lemondott minden tisztségéről, a pártból is kilépett és teljesen visszavonult. Nyilván van munkája, de annak sincsen semmi köze az állami pénzekhez.

Novák Katalin pedig pontosan azokat a juttatásokat kapja meg amik minden egyes köztársasági elnököt megilletnek. Azért kapnak ilyen juttatásokat, mert hiába már nem köztársasági elnökök, életük végéig valamiképpen az országot is képviselik, tök mindegy mikor és milyen kormány támogatásával voltak köztársasági elnökök. Emiatt pedig nem vállalhatnak bármilyen munkát. Ha előre nem lenne biztosítva az 5 éves mandátumuk után a megélhetésük akkor sokkal kevesebben vállalnák el ezt a megbízatást.

aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!