Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én úgy tudom, hogy az Alkotmán...

Én úgy tudom, hogy az Alkotmány kimondja, hogy a dolgozók fizetéséből semmi semmi sem vonható le! Senki nem rendelkezik vele csak aki megdolgozott érte! Sem adó se, TB ! Ez így volt ?

Figyelt kérdés
aug. 30. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Rosszul tudod.
aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nincs is érvényben olyan hogy Alkotmány :D
aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehetett az emberek fizetéséhez hozzányúlni! A bruttó összegből, hogy ő mire költ az a magánügye! Nem lehet Robin Hood adókkal és hasonlókkal elvenni a pénzt!
aug. 30. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Magyarország utolsó legitim alaptörvénye a Vérszerződés volt, aztán jött Első Nemzetgyalázó Vajk, aki terrorcselekmény útján döntötte meg a fennálló jogrendet, így a jogfolytonosság megszakadt és az összes utána következő kormány valamint azok által alkotott törvények illegitimek, ezáltal semmisek.

A Vérszerződés nem tartalmaz ilyen kitételt.

aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
4-es: remélem, nem kapsz fizetést - a vérszerzödésben erröl nincs szó, nem jársz boltba, nem használsz internetet, áramot, stb - mert ez sincs benne!
aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt van a szövege, én nem találtam benne olyat, amiről a kérdésed szól: [link]

Az ellenkezőjét viszont igen: „70/I. § (1) Minden természetes személy, jogi személy és jogi személyiséggel nem rendelkező szervezet köteles jövedelmi és vagyoni viszonyainak megfelelően a közterhekhez hozzájárulni.”

aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!