Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a magyarok 16 éves roncsokkal járnak?

Figyelt kérdés

Olyan nagy jólét van és jól keresnek az emberek, megtakarításaik vannak stb mégsem telik új kocsira mivel mindent beleadva is 16 évre jön ki az atlagkora az autóknak...

Ki ezért a felelős?



aug. 30. 17:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
sok a csöveskukorica
aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
24%

"nyugaton azért KELL! lecserélni az autókat mert meg van szabva hogy euró hányás vagy maximum hány kilométer hány éves lehet"


Főleg most az elemest kell nyomatni mindenhol. Nagyon eladók....

aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
53%

"júliusban 63,9 százalékkal több tisztán elektromos személygépkocsit állítottak forgalomba Magyarországon, mint az előző év azonos hónapjában"

[link]

aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%

#5

Az akkor elég ciki, hogy 14 év és 2/3 után ugyan azt a szart sikerül felmutatni, mint annó a baloldal. Egyenesen totál szégyen. Akkor mire volt jó ez a 14 év 2/3 tulajdonképpen?

aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%

Jó kérdés...

Mert 19 éve én is úgy álltam, hogy besétáltam a szalonba, rámutattam hogy azt kérem zsír újan.

Kitettem az árát és ennyi volt.

Ma meg ez kB egy elképzelhetetlen álom kategória.

aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 NTBS ***** válasza:
25%

Nem tudom, de honnan származik ez az adat?

Valószínűleg megfelelően működnek.

aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Kinek mi az oka rá. A többség lehet azért, mert nincs drágábbra pénze, vagy nem is akar újabbat és drágábbat, mert ami most van, az is teszi a dolgát.

Azért vegyenek sokan újat, hogy legyen mit mutogatni egymásnak és lehessen sajnálkozni, hogy egy speciális alkatrész, vagy akár csak egy karcolás az új autón 1 millióba fáj?

Vagy vegyenek új elektromos autót, hogy jobb hellyé tegyük a Földet? Drágák még használtan is, annyira, hogy az elektromos autó jellemzően a kivagyiak és a sznobok játékszere lett. A többiek inkább kivárnak, amíg ezek használtan észszerűen olcsóvá válnak, még használható kapacitású akkuval.


A megtakarítási adat egy átlag érték, csak keveseknek van sok megtakarítása és sokaknak kevés. Azt a keveset is inkább lakhatásra és vésztartaléknak teszik félre tanulva az elmúlt évek sokkoló eseményeiből. Már a kevés megtakarításokra is csorgatja a nyálát a NER, nem nyugszanak amíg rá nem teszik az enyves kezüket. Ezért akinek van és teheti, menti kifelé a pénzét az országból. Abból sem fog autót venni.

aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

#16 Honnan származik az adat? Vajon honnan lehet ilyesmit megtudni?

[link]

aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Minek b*sszam a pénzem ha a 20 éves is megbízhatóan elvisz A-ból B-be?
aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
37%

#14

"Az akkor elég ciki, hogy 14 év és 2/3 után ugyan azt a szart sikerül felmutatni, mint annó a baloldal. Egyenesen totál szégyen. Akkor mire volt jó ez a 14 év 2/3 tulajdonképpen?"

Nem ugyanazt a szart. A baloldal idején 3 millió autó volt forgalomban, most 40%-kal több, 4,2 millió.

aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!