Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz hogy minden fideszes...

Az igaz hogy minden fideszes tudja hogy hatalmas mértékű korrupció van az országban, de ez már igazán senkit nem érdekel?

Figyelt kérdés
Ha így van akkor miért nem?
aug. 30. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem lennének fideszesek, akkor már rég tudnák. Erre még nem gondoltál?

Másképp megfogalmazva: ha lenne agyuk, akkor nem hagynák.

De nincsen.

aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Logikusnak tűnik amit mondasz, de én ennél borúlátóbb vagyok. Én nem vagyok benne biztos hogy érdekel ez még bárkit is.
aug. 30. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tudják, csak játszák a hülyét. És azért nem érdekli őket mert tudják hogy azok az ellopott pénzek a pártot is erősítik, kampányolnak belőle, stb. Így a cél szentesíti az eszközt elvét követve megbocsátják nekik. Kell a sok pénz hogy legyőzzék a teljes baloldali soros lmbtq nyugatot ami összeesküdött ellenük.
aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Amikor szavazok, semmi mást nem dönthetek el (ez rátok is vonatkozik), mint azt, hogy kinek engedem meg, hogy lopjon az adóforintjaimból. Személy szerint, mivel nem akarom szándékosan a globalisták zsebét tömni, engedem, hogy a FIDESZ lopjon.
aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kell átmenni szélsőségekbe sem. Szerintem az is valamilyen szempontból ostoba aki szerint soros amúgy nem egy gennyláda pénzember akit hát valljuk be nem a Krisztusi értelemben vett jóság vezérel. És az LMBTQ lobbi is létezik. DE! Természetesen túlzó és röhejes amit a kormány ezekkel kapcsolatban leművel csak azért hogy a BELFÖLDI politikáról terelje a témát.
aug. 30. 17:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!