Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ausztriában is vannak kéregető...

Ausztriában is vannak kéregetők a vasútállomásokon?

Figyelt kérdés
aug. 29. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, de ott a jegyet/bérletet kéregetik nem az aprót.
aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak.
aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nagy városokban ott is akadnak
aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Én sosem szoktam kéregetőbe botlani a Wien-Hauptbahnhof-on, pedig legalább 5x akkora állomás mint Budapest-Keleti vagy Budapest-Nyugati.


Viszont ez nem azt jelenti, hogy amúgy Bécsben ne lenne kéregető, persze nagyságrendileg sokkal kevesebb mint Bp.n

aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sétálj egyet sötétedés után a Praterstern környékén, nem túl szívderítő látvány.
aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Praterstern környékén néztem az osztrák-francia EB meccset, teljesen kulturált volt. Semmi rosszarcú alak, tele volt osztrák színekbe kifestett csajokkal, ették a 35 Euro-s grillezett kolbászt meg itták a drága koktélokat az osztrákok, és kulturáltan szurkoltak.

Na az egy olyan ország ahol tényleg van pénze az embereknek és tényleg jóléti. Nem csak a propagandában élnek jól, aztán a valóság meg az hogy szedik, vadásszák az utcán az 50 forintos palackokat mint Budapesten.

aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne az EB alatti felhajtásból indulj ki, az nem a normál üzem. Nem olyan rossz, mint a Blaha, de azért mocsok, részegek, kéregetők, utcán alvó hajléktalanok jellemzőek arrafelé, időnként balhék, késelés előfordul. Szerintem nem találták még fel azt a nagyvárost, ahol egyáltalán nincs ilyen hely.


Nem saját kép, de kb. ilyesmiről beszélek: [link]

aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, de mind magyarok vagy románok.
szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!