Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves MHM szavazók akkor,...

Kedves MHM szavazók akkor, hogyha nem létezne ez a párt kire szavaznátok?

Figyelt kérdés
A Fideszt és Tiszát nem teszem bele a felsorolásba, aki valóban MHM-es most és rájuk szavazna az írja le. A Tiszát azért nem mert úgyis bejelölnék azok is akiknek semmi köze az MHM-hez most jelenleg. A Fideszt meg azért nem, mert az elvakult MHM szavazók úgysem hiszik el azt semennyire, hogy ez a Fidesznek az egyik fiók pártja lehet. Azt hiszik el amit a Mi hazánkosok mondanak még pedig, hogy a Fidesz is ellenség nekik. És az ilyen emberek éppen lehet, hogy szintén utálják a Fideszt mert azt hiszik az MHM jobb. Csak annyit mondok, hogy NEM! Akár támogatják a Fideszt, akár nem akkor is az MHM az egyik olyan pártok közé tartozik akik még rosszabbak lennének. Mert még diktatórikusabb rendszert építenének ki és csak szimpla fasisztáknak vallják magukat. Közben pedig vérbeli nácik, Toroczkai olyan mintha Kádár János és Adolf Hitler keveréke lenne.

aug. 28. 13:23
A kérdező szavazást indított:
DK-MSZP-PM
MKKP
2RK
NÉP
MEMO
MMN
Momentum
LMP
(Csőd) Jobbik-Konzernatívok
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Én MHM-es voltam addig ameddig ki nem derült róluk egys más. És szerintem a 2RK-ra fogok szavazni nagyon hasonló ideológia, hasonló de értelmesebb és becsületesebb vezető és a fasizmusnak egy finomabbik fajtája ami nem megy át nácizmusba meg önfasizmusba.
aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Egységes Oroszország
aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
13:39 (aki nem értené, trollkodtam)
aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig én a Fideszre szavaznék.
aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És most jelen pillanatban Mi Hazánkos vagy?
aug. 28. 14:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Senkire, nem mennék el szavazni.
aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5# igen.

De a többi párt a Fidesz kivételével nem opció számomra.

aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A Fideszt meg azért nem, mert az elvakult MHM szavazók úgysem hiszik el azt semennyire, hogy ez a Fidesznek az egyik fiók pártja lehet. Azt hiszik el amit a Mi hazánkosok mondanak"


Akkor minek kérdezed őket? Vagy azt hiszed zöme menne akkor a balfékekre, vagy a levitézlett gyurcsányista-szarabbikosokra ikszelni? 🤔 LOL! Hol élsz te?

aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

#1 "a fasizmusnak egy finomabbik fajtája"

Jaj!! Szeretném azt hinni, hogy a 2RK támogatói még a fasizmusnak a "finomabbik" formáját sem tartják elfogadhatónak.

aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2RK vagy Tisza.
aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!