Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » “Kirúgták a Madách gimnázium...

“Kirúgták a Madách gimnázium igazgatóját, mert nem tiltja ki a mobilokat az iskolából” - hogy is volt orbán idézete arról, hogy akik velük nem értenek egyet, sosem vetemednének arra, hogy elhallgattassák?

Figyelt kérdés
Az orbáni rezsim az autokrácia fellegvára, az emberi jogok, demokrácia és jogállamiság apró szikrája sem lelhető fel az országban. Gusztustalan.
aug. 28. 11:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, hogy a legtöbb embernek még az sem esett le, hogy nem történt jogszabálysértés. Még el sem kezdődött a tanév, és az igazgató egyelőre csak kijelentette, amit kijelentett, de még nem követte el. És amit kijelentett, azt is pedagógiailag megindokolta, ráadásulhogy magára a jogszabály 5. §-ára hivatkozva. Erre fel egy kamu indokkal kirúgják.


Idióták ülnek hatalmi pozícióban, akiket idióták választottak meg.

aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

Jól tették

Rengeteg tanár örül a tiltásnak

Ő meg engedte volna az órai tiktokozást

aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

#32 Tanár vagyok. Nálam eddig se lehetett tiktokozni. Akinél ez megy, az tanuljon meg fegyelmezni, de aki nem tud, annak az óráján most mobilnélkül fognak rendetlenkedni.


Sok kőagyú proli nem emlékszik már a saját iskolás éveire sem?

aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ő meg engedte volna az órai tiktokozást"

Mi ez a tiktok mánia most? Nekem már volt mobilom amikor gimis voltam, de órám nálunk sem lehetett használni. Szünetben órarendet néztem rajta és tanulásra használtam, például online szótárt használtam amikor volt 2-3 óra lyukasom és német házit írtam a szabadidőmben. Órákon akkor is tiltották a mobilt, de az unalmas órákon ugyanúgy nem figyeltünk, helyette beszélgettünk, amőbáztunk, kártyáztunk, lefoglaltuk magunkat.

Nem tudom mennyire valós ez a tiktok dolog hogy mindenki ezt hozza példának, de biztos vagyok benne hogy nem jelent akkora bajt, hogy miatta minden készüléket egyenesen ki kell tiltani a teljes épületből :D

aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

“ Ő meg engedte volna az órai tiktokozást”


Hölgyeim és uraim újabb narancsos IQ bajnok…



Igaz, hogy az igazgató kiírta, hogy nem veszi el, de azt, is, hogy reméli, hogy ezzel nem fognak visszaélni.


A sok …. ….. …. Fideszes bele se gondol, hogy egy gyerek simán kijátszhatja a szabályt, bevisz több telefont, vagy marad a papír levelezgetés…

aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

35.

Ilyen esetben ha lebukik igazgatói plusz utána kicsapás és akkor mehet egy gyengébb suliba

A töbni meg vanul belőle

aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

“ Ilyen esetben ha lebukik igazgatói plusz utána kicsapás és akkor mehet egy gyengébb suliba

A töbni meg vanul belőle”



Te mint ennyire hű párkatona, gondolom a digitális id-t is letöltötted, ugye? Érdekes, hogy sok Fideszes arra bezzeg tapsikol…

aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!