Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » “Kirúgták a Madách gimnázium...

“Kirúgták a Madách gimnázium igazgatóját, mert nem tiltja ki a mobilokat az iskolából” - hogy is volt orbán idézete arról, hogy akik velük nem értenek egyet, sosem vetemednének arra, hogy elhallgattassák?

Figyelt kérdés
Az orbáni rezsim az autokrácia fellegvára, az emberi jogok, demokrácia és jogállamiság apró szikrája sem lelhető fel az országban. Gusztustalan.
aug. 28. 11:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

17. "Életszerűtlen és logikátlan"


Ha hozok egy olyan rendelkezést, hogy ugorj a kútba, de ha MINDEN egyes nap írsz nekem arról egy hivatalos kérelmet, hogy ne kelljen ugornod, akkor az is életszerűtlen és logikátlan. Meg főleg környezetromboló, a sok papírmunka miatt. Talán nem inkább engem kéne, hogy illessenek a fenti jelzők egy ilyen rendelkezés kapcsán?

aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
4%
Nem hoztak olyan rendelkezést, hogy kútba kellene ugrani. Felesleges terelni ezzel a hülyeséggel.
aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
71%
#22 A te logikád alapján a holokauszt is rendben volt hiszen törvényey volt.
aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

És ki lett például a Kölcsey igazgatója? Őt is kirugtak júniusban.


Felháborító ami itt folyik tényleg.

aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

#23 Ezt komolyan a holokauszthoz hasonlítottad? 😂

Rendben, de akkor meg én kérdezek valamit: mi alapján döntjük el, hogy melyik törvényt nem kell betartani?

Ha holnaptól nekiállok gyilkolászni, akkor engem se ítéljenek el...Nyilván szélsőséges példa, de a holokausztot idekeverni sem volt különb.

aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Már külföldre is eljutott a hír…


Narancsosok örülhetnek

aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
26. A züllött nyugaton most irityketnek.
aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
49%

14:58


Ha züllött, miért nem követelitek az EUból való kilépést, és csatlakoztok a BRICSbe?


A 2 milliós BÉKEMENET meg tudná oldani, nem?

aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
47%
28. 2 milliós békemenet? Az hogy fér el a Margitszigeten? :)
aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt is mondta, hogy ne azt figyejük, amit mond, hanem azt, amit tesz. Most komolyan, bárki is meglepődik még ebben a k'rva országban?
aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!