Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyébként az embereknek mi a...

Egyébként az embereknek mi a baja Magyar Péterrel?

Figyelt kérdés
Azt aláírom, hogy mivel a Fideszből jött ez sok embernek jelenthet egy aggodalmat, de azonkívül igazából mit tett ami miatt kételkedni/megvetni kéne? Konkrétan minden lejárató kampányba beleröhögött, és megcáfolta mégis csomóan nőverőként,pszichoként hivatkoznak rá, és alkalmatlannak bélyegzik, úgy hogy még nem kormányzott. Addig mégis hogy derülne ki valakinek az alkalmatlansága?

aug. 28. 04:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%
Sokaknak még bizonytalan, de szerintem ez nem fog sokáig tartani. Szeptemberben fog elméletileg a választási programjuk előjönni, akkor majd azzal talán több embernek lesz népszerű. Legalább is én személyesen még ezért vagyok vele kapcsolatban bizonytalan.
aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
66%

Volt Fidesz szavazó vagyok

. Beszéltem már jopar hasonló emberrel. Nem kizart , hogy meglepetés lesz a következő választáson. Sztem kva nagy az igény rá. 3 hónap utáni 30 % is ezt mutatja.

aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Feltűnősködő, mitugrász hülye gyerek
szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!