Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz Lendvai Ildikóval,...

Egyetértesz Lendvai Ildikóval, hogy a vasút helyzetével Orbán ki akarja csinálni Lázárt, hogy ne veszélyeztesse a hatalmát?

Figyelt kérdés
aug. 27. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Lázár a legkisebb fenyegetést sem jelenti Orbánra.
aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár éve Lázár eltűnt a közéletből. Ha Orbán annyira tartana tőle, nem engedte volna vissza maguk közé.
aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szegény Lendvai egyre hülyébb, magából és a régi pártállami harcokból indul ki.
aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert néhány éve maga Lázár mondott le egy csomó fejlesztést amikor már pénz is volt rá. Tudom, mert mávos vagyok és úgy volt, hogy pl kapunk légkondit az irodába meg egy csomó minden (pályafelújítás, szerelvények felújítása/átfestése stb...) és nem lett belőle semmi. Vagyis vodafon, ferihegy, meg újabb yachtok lettek.
aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2# jól látja.
aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Orbán félti a hatalmát, ki akarja marni a Lázárt, nem tudom, hogy ez a Keletiben történt váltóhiba véletlen volt-e? Túl sok volt ez, az nagyon gyanús, hogy a Vitézy milyen támadást inditott ellene.
aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!