Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a garancia arra, ha több...

Mi a garancia arra, ha több mint 30 év múlva nyugdíjba megyek, hogy kapok nyugdíjat?

Figyelt kérdés

Mivel vonják tőlem jogosan várnám el, hogy 100%-ra biztosítva legyen....


Csak ugye vannak akiknek aránytalanul nagy a nyugdíjat kapnak, és vannak akiknek választáskor nyakra főre osztogatja a partallam



aug. 27. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Garancia rá hogy nem lesz a magyar

Politoka

aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyugdijad lesz, csak kerdes, mit tudsz majd venni belole.
aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

3

Ki mondta hogy fizetned kell. Nyitva vannak a határok, mehetsz ahova akarsz. Ha nincs olyan állásod amiből félre tudsz rakni nyugdíjas éveidre meg nincs olyan dolog ami miatt muszàj Magyarországon maradnod akkor elég buta döntés ott maradni. Én ahogy leérettségiztem eltoltam a biciklit és a legjobb döntés volt.

aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 ha végig olvasnád az alaptörvényt észrevennéd hogy ezek már magasról tojnak rá mi áll benne. Szóval az alaptörvény ma már garanciának hívni… elég naívság.


Nincs garancia, szoporoller lesz.

aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Max. az, hogyha eddig valamennyit takarékoskodtál, azt megkapod: de az sem biztos nagyon már. Másra-, pláne az államra ne várakozz, hogy segíteni fog.
aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az garantált, hogy 30 év múlva 600 év lesz a "nyugdíjkorhatár"! Más nem!
aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!