Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire bírják a kórházakban...

Mennyire bírják a kórházakban az idős kiszolgáltatott betegek a 37-40 fokot?

Figyelt kérdés

Fidesz kormány még mindig nem tesz semmit? Vagy úgy csinál mintha nem is lenne probléma?


Sajnos sok magyar személyesen is láthatta az egészségügy leépítéseit és annak következményeit..



aug. 27. 14:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%
A régi öregek még nem vajból voltak, mint manapság a libsi irodisták.
aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
10 Ott bevezették a takarékoskodást a népért. Fogadjunk, hogy nálatok a DK-s irodába 16 fok van😁
aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
8%
37-40? Miből vannak azok a falak?
aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A kormánytagok és a fődisznó tesznek rá letojják nagy ívben ők a maguknak épített luxus kórházakban gyógyulnak ideális hőmérsékletű kórtermekben és kihajítanám őket is 40 fokos kórterembe igen hamar megváltozna a véleményük az egészségügyről garantálom.
aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
De, a kormány már meg is szüntette a kánikulát, örülhetsz.
aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Én alacsonyvérnyomással 2 takaró alatt is fáztam, bár volt olyan is a szobában, aki kitakarózott.
aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

37-40 fokot még egy egészséges fiatal/középkorú sem visel jól. Tekintve, hogy ez már magasabb, mint a normál 36 fokos testhőmérséklet és izzadva is nehéz ennyire melegben lehűlni.

Kórházban én nem szeretnék 32 fokban sem feküdni. Kapta már hőgutát 30 fokban is. Maximum 25-nek, vagy inkább kevesebbek kellene lennie és ezt mint állampolgár írom, akinek szolgáltat az EÜ. Úgy tudom, a betegek állapotának is jót tesz, ha hűvös van. De egy orvos majd beírja ha erre jár, ez igaz-e.

aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

“ Ott bevezették a takarékoskodást a népért. Fogadjunk, hogy nálatok a DK-s irodába 16 fok van”



Mellé… Engem egyik komcsi se érdekel. Én kritikus vagyok mindegyikkel. Amúgy mi a helyzet a Digitális ID.-vel? Te mint hű fideszes ezzel is egyet értesz? Előre a …. úton?

aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt már megszoktuk, hogy wc papírt, ételt, tusfürdőt, tisztálkodószereket meg kb mindent magadnak kell biztosítani, ha kórházba kerülsz, akkor neked kell biztosítani. Na de basszus, mobil klímát, télen meg hősugárzót is a beteg vigyen? Orvosi szereket, a sterilizáláshoz vegyszereket, meg szikét is ő vigyen? A zárójelentéshez papírt is? Ez már túl van a józan ész határán. És basszus kit érdekel, hogy Mexikóban rosszabb? Már nem lehet a románokkal sem példálózni? Már egészen Mexikóig kell elmenni rosszabb példáért? Ennyire el van cs*szve a rendszer. Aki szerint ezzel nincs semmi baj, remelem a saját bőrén fogja ezt tapasztalni rövidesen.
aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18%
Nehezen, de nyilván nem lehet egyik napról a másikra mindenhova légkondit tenni.
aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!