Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kerültél már olyan mókás...

Kerültél már olyan mókás helyzetbe, hogy a migráns vendégmunkással, akit Orbán engedett be, nyelvi nehézségek miatt nem tudtál szót érteni?

Figyelt kérdés

aug. 27. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden nap kerülök, de egyáltalán nem mókás.
aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Ellenben olyan helyzetbe gyakran kerülök amikor valami idióta azt hiszi, hogy vendégmunkások csak azóta vannak az országban amióta Orbán a miniszterelnök és mindet ő személyesen engedi be.
aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. Mióta Orbán beengedi őket a migráns vendégmunkások elözönlötték Budapestet. Nyilván tudatos volt hogy ezzel is bosszantsák a szabadság városát, mert nem kér Orbánból. Meg lesz a böjtje, mint a széjjelzüllesztett kórházaknak, a leharcolt oktatásnak és az utolsókat rúgó MÁV-nak, ahol már pénz nincs a síneket kicserélni.

Orbán vendégmunkásai majd Debrecenben letörik a munkabéreket és még szegényebbek leszünk és még többet keres rajtunk a NER elite.

Szép jövő, ja de ez már sajnos a jelen!

aug. 27. 14:00
 5/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
Igen, egy volt egy szomáliai srác a munkahelyemen, de borzasztó volt az angolja.
aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt.

Nagyon szép ukrán csaj, de nem volt net a telómon ezért hetekig csak nézegettük egymást, öszemosolyogtunk.

Ha szóltam hozzá csak nevetett, rázta a fejét és mondta-nye pányimàju.

Én meg gondoltam hogy ez nem maradhat így bakker.

Csináltam 1 előfizetést, korlátlan net és egyből oda is mentem hozzá másnap és akk a mikrofonos fordítón keresztül dumáltunk. Majd randiztunk és a csajom lett.


Közben ő is meg én is tanultunk angolul, ezért 3-4 hónap múlva már egész jól ment a közös nyelv.

Aztán 1 év múlva hazament 😐


De ez jellemző rájuk. Eszük ágában sincs magyarrá válni, vagy tartósan itt élni. Még így se hogy ott háború van.

Pedig nagyon szép és érzéki csaj volt a fenébe...

aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindennapos. A gyárban, ahol dolgozok 1200 munkavállalóból 400 ukrán.

Amúgy érdekes, a férfiak nem jöhetnek át a határon, de a héten kb. 100 katonaköteles férfit vettek fel. Egy szót sem tudnak magyarul.

aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!