Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz migráns ellenes,...

Ha a Fidesz migráns ellenes, és Viktor a kevert faj elméletével is jött miért szavazhatnak Venezuelából jöttek megszervezetten a Fideszre? És miért egyre több a vendégmunkás?

Figyelt kérdés

jún. 11. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert Venezuelában is véget kell vetni Gyurcsány cselszövéseinek.
jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Igy igag, még Üzbegisztánban is.
jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre tudnál valami forrást mutatni?


Mert még pár hete olvastam cikket, hogy 600 venezuelai van bejelentve mit tudom én hova, de gondolom akkor ennek volt utóélete is és az adott választókerületben figyelték és csak feltűnt nekik, hogy jééé most jött a 600 venezuelai.

jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

"És miért egyre több a vendégmunkás?"


Mert akkora a szegénység Magyarországon, hogy nettó 300 ezerért, ingyen szálással, 2 műszakba Nyugat-Magyarországra már nem jönnek a cigányok se Borsodból és ez nem kitalált mese, hanem konkrét tapasztalat egy esztergomi gyárból.

jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Mert Viktorta logikájában az a logika, hogy nincs logika.

Vagy ha van is, akkor azt csak ő érti meg, mert egy teljesen más dimenzióban él.

A dimenzióőrzője az UFÓ-s Attila:).

jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem szavaztak megszervezetten semmiféle venezuelaiak a Fideszre, ez a kontó is megdőlt.
jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi már. Mindenki tudta, hogy venezuelában annyira rajonganak a Temus Gulyásért a Böröcz Laciért, hogy képesek vendégmunkásnak jelentkezni hogy rászavazzanak.
jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!